%na Vrijdag 25 "taart: OP EK AVOND. GYMZAAL voor de jeugd van 16 jaar, oudere en medewerkers. Zaterd. 26 maart: DISCO voor de jeugd vanaf 14 jaar:19.30-23-00 uur Helpers zijn: R.Nijssen tel.394, H.Derks tel.672, J.Romme tel.365 H.v.Ass tel,684. Donderd.31 maart: Pasen staat voor de deur, dus gaan we gezamelijk paaseieren schilderen. Willen jullie wel zelf een paar hard gekookte eieren meebrengen. Vrijdag 1 april Met sport en spel gaan we er weer een gezellige avond van maken. Kom eens kijken en doe mee. Dit is geen 1. april mop! Zaterd. 2 april GEEN DISCO. Kleuterschool-Oudervereniging: Opgeven kleuters: Dinsdag 29 maart' kunt U de kinderen opgeven die voor 1 oktober 1983 4 jaar worden. De kleuters kunt U opgeven van 15-30-16.00 uur Kilt U s.v.p. het trouwboekje meebrengen. Paasvakantie: Alle kleuters krijgen pp donderdag 31 maart om 15-30 uur paasvakantie. De kleuterschool begint weer 00 woensdag 13 april. Tevens wensen wij U een prettige paasvakantie. Demonstratie over: Andere manier van gezond eten. Op 13 april wordt er een avond georganiseerd onder bovenstaande titel, door Mevr.v.d.Locht uit Venray. Het is de bedoeling dat er op deze avond o.a. aandacht wordt besteed aan de volgende vragen en onderwerpen Waarom andere manier van gezond eten? Is een andere manier van gezond eten ook lekker? Hoe wordt het eten klaar gemaakt? Als ik mijn voedings patroon wil veranderen, waar kan ik dan beginnen? Waarom eten sommige mensen in deze tijd van het jaar brandnetels en andere voorjaarson kruiden? Hoe verwerk je die? Verder wordt er samen een uitgebreide broodmaaltijd klaar gemaakt met o.a.: .Zuurdesembrood, boerenkaas, peul vruchtenpaté, kruidenkwark, eigen gemaakte sandwichspreadrauwkost slaatje, kruidenthee, granenkoffie en natuurlijk ook een kop brandnetel soep. Wanneer U echt geïntresseerd bent in deze manier van eten bent U van harte welkom. Opgave voor deze demonstratie kunt U doen voor 28 mrt. bij Mevr.Michels tel.563. Mocht er veel belangstelling zijn, dan is Mevr.v.d.Locht bereid om een 2e avond te verzorgen. 0 *Touv*©" Morgen 26 maart is 't dan zover, dat we naar Noorbeek gaan voor de uitwisseling. We hebben enkele busjes gehuurd en de leden, die zich opgegeven hebben worden thuis opgehaald. De personen die uitgenodigd zijn, worden verwacht bij de leden die ze gevraagd hebben. We vertrekken dan gezamelijk. We hopen dat 't een gezellige dag wordt en we willen vooral de ouders van jongere leden er wijzen, dat het wat laat kan worden. Tussen 9-30-10.00 uur worden jullie opgehaald. Gelieve om die tijd klaar te zijn, zodat niemand onnodig op elkaar hoeft te wachte. Tot zaterdag. e> Vanavond-vrijdag schieten we met 2 zes-tallen in Castenray. Aanvang 19-30 uur. Vertrek 19.00 uur. Dinsdag 5 april schieten we te Tienray een jubileumwedstrijd Aanvang 19-30 uur. Vertrek 18.45 uur. Dinsdag a.s. onderlinge wedstrijd. PAPIER: morgen hale s we weer oud papier op. Hebt U oud papier staan en wordt het bij W nog niet opgehaald bel even 751 of 546 en er wordt voor gezorgd- KIENEN- .KIENEN. ..KIENEN Op dinsdag 29 maart a.s. houden wij weer onze kienavond bij A.v.Dijk. Aanvang 20.00 uur. Er zijn. weer mooie prijzen te verdienen en de hoofdprijs van 100,Daar de Fam.v.Dijk op vakantie gaat konden 'wij er op onze vaste kienavond niet terecht, daarom wordt er een week eerder gekiend en is er geen kienen in de maand april. Tot dinsdag a.s. om 20.00 uur. Daar er een virus onder de duiven is worden de eerste vluchten van het programma vervlogen, wanneer er wel begonnen wordt is ons niet bekend. Er volgt zo spoedig bericht als wij wat weten. P.D.Vo niet mogelijk [i860 kl iCtCIl o Of i>. uO* -J.— SM KMI

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1983 | | pagina 2