nmmw Het bestuur, Prins Tom den Urste, vorst Lei en raad van elf hopen dat u met velen aan de optocht meedoet. Voor elke categorie zijn er 4 of 5 bekers beschikbaar. Voor de grote wagens en de grote groepen een wisselbeker. Dit jaar trekt de optocht door het Centrum van bet dorp (.Route zie YNB komende week). Het verkeer wordt rondom Ysselsteyu heen geleid, de bewoners van de optochtroute en de oraleidingsroute krijgen komende week een stencil in de bus. Opgave uiterlijk tot en met vrijdag 11 februari d.m.v. onderstaande antwoords trook in te leveren bij: Ante Fleurkens, Lovmckplem of bij: Gebr. Keijsers B.V., Lovinckplein 6 in de bus te deponeren. Op zaterdag 12 februari worden de grote wagens door twee leden van ^de optochtcommissie gekeurd in verband met een zo goed mogelijke ndeling van de optocht. op carnavalsmaandag krijgt iedereen een stencil met op tochtregelement plaatsnummer en nummerbordje thuis bezorgd. De optochtcommissie Jan Teunissen Fons Claessens Jan Verstappen Harrie Potten Serve Keijsers Opgaveformulier optocht 1983 van oe Piëlreuzen. 0: Grote wagen (door tractor of ander voertuig voortbewogen) Kleine wagen (hand ge trokken ofwel kleine pony of klein gemotoriseerd) 0: Grote groep (meer dan _5 personen) 0: Kleine groep( minder dan _5 personen) 0: Enkelingen, Kruis s.v.p. duidelijk aan in welke categorie dat uw wagen of groep volgens u thuishoort. Bij twijfelgevallen beslist de Jury. Naam wagen/groep/ui tbeelding Aantal personen welke met uw groep meedoen Muziek Ja Nee Contactpersoon: Naam. Adres Bedankt voor uw medewerking Het bestuur en de optochtcommissie.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1983 | | pagina 5