OuderavondOp maandag 26 jan.g.s. zal e.r om 8 uur. in 't gemeenschapshuis aen ouderavond gehouden worden voor de ouders van de leerlingen van de 5e en 6e klas. Ter informatie op de diverse schooltypes en de definitieve schoolkeuze, zal Dhr.He-ijl, de directeur van de L.T.S. te Venray spreken, over: "Het voortgezet onderwijs in 't algemeen en he.t lager beroepsonder wijs in 't bijzonder". H„VormselOp zaterdag 51 jan.o.s. zullen de leerlingen van de 6e klas. tijdens de avondmis van 7 uur gevormd worden. Benoeming. Met ingang von 1 jan.1981 is als opvolger als parttimeleer kracht van. Mevr.Keizers benoemd DhrH.Siebers uit Venray. Hij is donder dags en vrijdags werkzaam in klas 6b (W.Ver.schuuren) Wilt U daarom indien nodig o.p die dagen telefonisch/mondeling in c-ontaat treden met het hoofd der school. Wilt U s.v.p. op maandag, dinsdag en woensdag tijdens de liestijden slechts- in zeer dringende gevallen de school bellen, daar dit z-eer storend is. L.V.B. Me.anda.g_ 12 jan. is er om 19~30 uur kienen in café v.öijk. Mevr .Stevens Sitsen zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Maandag 12. jan. be gint de cursus: "Aanleg en onderhoud van Uw tuin", door DhrEeegersaan—, vang 20„00 uur in zool "Roelonzio". Donderdag 15 jan. is er een voorlich tingsavond over-:- "Brandpreventiedoor Dhr.Ten Haaf uit Gennep. Op deze avond zal ons verteit en gedomstreed worden hoe te handelen bij een evt. brand, het gebruik, v.an een brandblusser, de verschillende soorten. Het voorkomen van brand', Wat doet de brandweer enz. Tev.ens zal er nog een dia serie vertoont worden. We hopen o.p deze avond weer veel leden te mogen be groeten om 20.00 uur in het Gemeenschapshuis. K.R.O. t.v. serie: ""Ouders en kinderen". Het is .een 6-de.lige serie die uitgezonden wordt "op 10-17-24- jon. en 7-14-1-21 febr. van 19.25 uur-195-2 uur via Mpd„2. In deze programma's worden gesprekken gevoerd tussen ouder.s en kinderen, Iie.eft.ijd 14—19 jaar, naar aanleiding van uitspraken die daor. elk ven hen afzonderlijk bij aparte interviews zijn gedaan. Uiteraard staan opvoeding en de. relatie tussen ouder.s en kinderen hierin centraal. Bekijk- de programmals, indien mogelijk met Uw kinderen. Voor sommige mensen is. he.t tijdstip misschien wat ongunstig, daarom worden de uitzendingen op vide.o opgenomen. We willen nu graag een gr.oppje leden hebben die deze op name. nadien nog eens bekijkt, en er samen over- van gedachte wisselö. Wan neer dot dit is zal t.z.t. bekend gemaakt worden. Be.zinningsavonddeze is op- 20 jan. om 20.00 uur- in zoal In den Engel in Venray. Onderwerp: Waarom voelen veel jongeren zich tot godsdienstige sekten aangetrokken? Spreker Dhr. K. Re int j se. uit Vo.lkel, die uitleg en informatie zal gev.en over een achttal secten. Er is ook gelegenheid voor. discussie. De onkosten zijn 3,.50. Opgave bij Mevr. Michels tel. 563, voor 15 jan. Degene die de contributie ƒ25,nog niet. betaald hebben, willen die dit a.u.b. do.en voor 17 jan. via Robo-bank nr. 1593.91.164- of bij een van de bestuursleden, zodat ooi. wij de. ledenlijst weer in orde kunnen maken. Bij voorbaat hartelijk donk. TONEELVERENIGING "CRESCENDO Op zondag 18 en maandag 19 januari heeft "Crescendo hoor jaarlijkse toneel-uitvoeringen. Dit jaar- het bijzonder mooie en soms ontroerende toneelstuk: "DWAASHEID HEEFT HAAR EIGEN RECHT'van John Patrick, Komt U ook? To-egangsbewijzen in voorverkoop 3,50, voor bejaarden ƒ.2, bij de volgende, personen: Jan Gevers ,Moostdijk 2. Agnes Lemmens, Pater Tulpstraat 5. Jo Koonings, Jan Poalsweg 10.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1981 | | pagina 2