3.
5,
7.
9.
27»
VOND- WIELERVIERDAAGSE YSSELSTEYN 1980
;.van WOENSDAG 17. dec ember t/m ZATERDAG 20 december 1980.
Sportpaleis: GEMEENSCHAPSHUIS YSSELSTEYN. Entree vrij.
aanvang van de wedstrijden iedere avond om 7»30 uur.
OrganisatieStichting Jeugdcentrum en Carnavalsvereniging Ysselsteyn.
Na.zeven zesdaagsen te hebben georganiseerd zal de 8e keer in successie
ëen VIEEdaagse wórden. Maar ok in deze 4-daagse op hometrainers mag U
veel spanning verwachten en de renners van de diverse wijken bereiden
zich voor om een zo' hoog mogelijke plaats in de eindrangschikking te'
behalen. Gaarne willen we alle inwoners van Ysselsteyn nog dank zeggen
voor de sponsorbijdrage voor de ploeg van hun wijk.
En dan onze prominente gasten
WOENSDAGPastoor van Uden, H.Philipsen, voorzitter dorpsraad,
W„ Claessens, raadslid en W. Verscheuren of P.Arts, baasschool.
DONDERDAG:Medische avond:Dokter R.Keijzer, Ysselsteyn, Dokter van Dongen,
America, Dierenarts L„ Bollen Ysselsteyn en Dierenarts Ruimbeek
uit Venray.
VRIJDAG: Prinsen Carnaval uit Oostrum, Leunen, Veulen en Ysselsteyn.
ZATERDAGYsselsteynse top-sporterste weten:'
wielrenner Peter Winnen, profwielrenner met vele successen,
motorcrossers Ant. Claessens, kampioen 125 CC MON. 1980
Biljarter: Gerrit van Asten: kampioen regio zuid/oost.
handboogschutter: Jo Vod» Broek, Nat. kamp. indoor 25 meter 1980
Zoals U ziet -
le prominente personen en dan de diverseploegen:
rugnr
straat/wijk
1oTimmermannsw.1/
Immenhof
2.Meerselsepeel/
J acobspeel
3cYsseisteynseweg
40Puttenweg 1/
Kievit sv/eg
6 c Lovinckplein/
Jan Poelsweg
7«Moostdijk/
Paardekopweg
8.Rouwkuilenweg/
Pottevenweg
9 o Kerkweg/Zeiibweg
Ringweg
10«Timmermannsweg II
11.Dillingstraat/
Pioniersw.eo
12;Pater Tulpstr/
blok Litsenb.weg
13cPu^tenweg II/
Steegsepeelweg
14Deurne s ewe g
15»van Montfo.wtstr/
Peter Janssenwe
kontaktpersoon
AntLemmens
renners
Geert Wismans
ploegleiders(coach)
Ant.Lsmmens
2.
Twan de Wit
d.Michels
Jos Drabbels
Jan Michels
4.
Twan Janssen
A.Claessens
John van Ass
6.
Prien Jeurissen
Lr Potten
Johan Romme
MartBus
8.
Martin Smits
5. MeJanssen.
AlboFieurkens
Fr. Claessen^
J.Koonings
10,
Twan Wilmsen
11c
Hans Fleurkens
Frank Teunissen
12.
Maarten Teunissen
M, de Laat
13.
Jac, Hendrix
H.Raaymakers
14,
Aad Juffermans
W„ Jenneskens
15.
Sjaak van Haperen
W. Jenneskens
Leo van Soest
16.
René van Dijck
17.
Eric Michels
Leo van Soest
18.
Ad» Romme
Ma Trommelen
19.
Toon Vriens
M. Stiphout
H, Stevens
20
Martin Arts
21
Jan Vogels
Henk Stevens
H0 van Well
22.
Wilbert van Dijck
23.
Jan van Well
Maria van Well
24.
Jeroen Hes er-
HoPotten
25»
Geert Deters
Harry Potten
26.
Gerrme Deters
Pr van Ass
Pierre van Ass
Martin Joost,__l
28.
Jan van Dijck
Wc Koonings
29.
'Willy Koonings
Wim Broers
30.
Peter Stiphout
J,Wismans
31.
Gerrit Martens
Mart.v.Hoof
32.
Harry Willems.
A
99
;Wo
ft
T\ CT