Jera'70 Nieuws, p/a Jeugd een.trum„De Koel'Teter Janssenweg 12
"Tel.04785 - 615 10 jaar Jera'70 1970 - 1980
Programma van 20 juni t/m, 29' juni I960
vrijdag 20 juni: Gymzaal voor groep 5 de jeugd van 12 en 13 jaar.l9«00u - 20.0üu
„Vrije instuif"voor groep 5 ook hedenavond kun je weer oefenen met
het. ping-pongen. 20.00u - 22.30u
zaterdag 21 juni slis co the ek voor groep 5 de jeugd vanaf 14 jaar. 19* 3^ 23.00u
zondag 22 juni:„Vrije instuif'voor iedereen.14-00u - IB.OOu
Het ping-pohgen gaat hedenavond tegen Castenray ,niet door i.v.m
de Europese voetbalkampioenschappen.Volgende week komen we hier op
terug.
vrijdag 27 junisGymzaal voor groep 5 de jeugd vanaf 14 jaar.19.0Chi - 20.00u
zaterdag 28 juni slis co theek voor de jeugd vanaf 12 jaar.Zonder bier ook veel plezier.
19-OOu - 22.00u
zondag 29 juni stl Vrije instuif'voor iederreen .14.00u - 18.00u
Jera'70 Kanpweek 19 juli T/m 26 juli in Kronenberg
Klas 4,5 en 6 kunnen weer mee gaan op kamp.Ie kosten bedragen ook dit jaar weer
voor eén kind,ƒ70,voor twee kinderen en ƒ60,voor drie kinderen.Opgeven kan vanaf
heden bij Tonnis Vullings Kivitweg 5 of Mariet lindere -JacobsPuttenweg 2 F
Einde seizoen '79 - 'B0 Het programma voor groep 4 zit er al weer op.Vorige week
hielden zij hun laatste avond.De gymzaal is gesloten vanaf 1 juli .De laatste
avond voor groep 5 is 27 juni,wel wordt er nog verwacht dat we ping-pongen tegen
Castenray".
Jeugdwielerronde Noord-Limburg 8 julit/m 12 juli
WELSHilJITBRS'' concours Sevenum: Achttal 1 behaalde een
1ste prijs, achttal 2 een 10de prijs, achttal 3 een 7de prijs, achttal 4 een 3de prijs,
en achttal 5 eon 7de prijs.
Individuele dressuur: Mariken Pernot, Pauline Pernot, Hans Philipsen en Geert
Vollenberg: elk een 2de prijs.
Joost v. Elzakker, Wilma Lernraens, Tom Marcellis, Smsanne Pernot en Edith Philipsen
elk een 4do prijs.
Moniek Jenniskens en LeoniekeDollen beiden een 5de prijs.
Bij het springen werd Richard 2de, en Martien 18de bij de D-beginnelingen.
Bij de C-beginnelingen werd Wilma Strijbos 11de.
VP?Y.DSE-liSi'EYN Wedvlucht Soisons: H.v.d.Eynden: 1-7-15-33-43-44-47-48-54»
G.Binders: 2-5-6-25-29-45. H.v.Ass: 3-35. J.Custers: 4-59-68-30. P.Arts: 8-10
19-69. J.Cox"en zn.9-11-20-27-36-37-46-65-67. J.W.Hendrix: 12-13-56.
Th.Arts: 14-23-34-61. A.v.Asten: 16-21-40-57. H.Hendrix en zn.: 17-24.
G.Hendrix: 10-26-50-51-71. Chr. Hellegers en zn.: 22-41-62-66-72. A.v.Osch® 28
31-49-63. H.Janssen: 30-52. W.Philipsen: 32-38-64. H.Koonings: 39. M.Arts: 42.
P.M.Cox: 53-55. M.Geurts: 58 en M.Houben een 60 e prijs.
Op zaterdag 28 juni inkorven vroege jongen. Inzetten van 10.30 - 11.30 uur.
Kom goed op tijd, omdat er veel duiven zijn.
Wans sum rijden 21 juni: G.Cox.
Kampioenen Vitesse 1930
Ie: J.Cox en zn. met no. 1824645 met 5653 punten.
2e: JoCusters met no. 2032164 met 5355 punten.
3e: Ho Janssen: met no. 875835 met 5139 punten.
4e: J.Custers met no. 874762 met 4841 punten.
5e: G.binders met no. 2581343 met 4797 punten.
Aangew.G*binders met 9476,5 punten.
Onaangew.: G.binders met 12127 punten.
Koppel vitesse door J.Custers en M. Arts met 11461,5 punten.
si