Rabobank Q POSTBUS 7140 EXCLUSIEVE TOURINGCAR-REIS georganiseerd door de RABOBANKEN in de Regio Venray, te weten: Venray, Leunen, Merselo, Oirlo, Oostrum, Ysselsteyn, Wanssum, Meerlo, Swolgen en Broekhuizenvorst. Maandag: Instapplaatsen (zie pagina 8) - Den Bosch (koffiepauze) - Eindhoven - Weert Roermond - Sittard - Heerlen - Kerkrade - Aken - Kerpen - Bad Neuenahr (lunch) - Koblenz - Bad Kreuznach - Mannheim (diner, logies en ontbijt). Dinsdag: Mannheim - Heilbronn - Stuttgart - Ulm (lunch) - Augsburg - München - Irschenberg - Siegsdorf - Golling - Werfen - Hüttau - Eben (diner, logies en ontbijt). Woensdag: Na de lunch brengen we een bezoek aan Radstadt, een middeleeuwse vestingstad en tegenwoordig een bekend vakantieoord. Hierna rijden we naar de Obertauern. Nadat u van het natuurschoon hebt kunnen genieten rijden we terug naar Eben (diner, logies en ontbijt). Donderdag: Vandaag staat een geweldige excursie op het programma: Salzburg. Het slot Mirabell, de Dom, de „Residenzgalerie", de St. Peter- kerk en „Mozarts Geburtshaus" zijn maar enkele van de vele beziens waardigheden van Salzburg. We gebruiken de lunch in Salzburg. Diner, logies en ontbijt in Eben. Vrijdag: Na de lunch rijden we over Wagrain en St. Johann naar de Liechten- steinklamm, één van de grootste kloven van de Alpen met een waterval van 60 meter. Diner, logies en ontbijt in Eben. Restaurant Hotel Kohier de dorpskapel in klederdracht Zaterdag: Vandaag maken we een meren- tocht. We bezoeken o.a. de Wolfgangsee; hier bestaat de gelegenheid tot het maken van een boottocht. Vanuit Eben rijden we over Radstadt, Haus, St. Martin a. Grimming, Taufenfels, Bad Mittern- dorf, Bad Aussee, Bad Ischl en St. Wolfgang (bezoek) naar St. Gilgen (lunch), 's Middags bezoek aan de Wolfgangsee. Terug rijden we via Bad Ischl, Bad Goisern, Pass Gschütt, Annaberg en St. Martin. Diner, logies en ontbijt in Eben. Zondag: De gehele dag vrij (lunch, diner, logies en ontbijt). Maandag: Deze morgen gaan we met de bus naar het plaatsje Filzmoos, waar u heerlijk kunt gaan wandelen of waar u naar de Hoferalm kunt gaan om van een prachtig uitzicht te genieten. Lunch, diner, logies en ontbijt in ons hotel. Dinsdag: Eben - Hüttau - Werfen - Golling - Siegsdorf - München - Ingolstadt (lunch) - Eichstatt - Ellingen - Ansbach - Uffenheim - Kitzingen (diner, logies en ontbijt). Woensdag: Kitzingen - Würzburg - Frankfurt - Koblenz - Bad Neuenahr (lunch) - Aken - Kerkrade - Heerlen - Sittard - Roermond - Weert - Eindhoven - Den Bosch (afscheids diner). REISGEGEVENS: Touringcarreis met snel-reizen gedurende 10 dagen van maandag t/m woensdag Vertrek: maandag 26 mei 1980 Terug: woensdag 4 juni 1980 Bestemming: Eben im Pongau (Oostenrijk) Verzorging: volledige verzorging vanaf de lunch op de eerste dag t/m het afscheidsdiner op de laatste dag. Akkommodatie: Verblijf te Eben, in hotel Kohier Standaard: 2 persoonskamer Tegen bijbetaling zijn ruim voorhanden: 2/3 persoonskamers met douche/w.c. - extra f. 34.- p.p. 1 persoonskamer (in dependance) - extra f. 53.- p.p. Excursies: Een viertal excursies zijn in de prijs inbegrepen. Dit alles voor een all-in prijs van f. 625.-- per persoon (standaard-2 persoonskamer) Boekingen bij de hierboven genoemde Rabobanken T - abenj V*nÓ3

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1980 | | pagina 7