DORPSRAAD. Bouw van huurwoningen. De woningbouwvereniging Nrd.Limburg is in samenwerking met de dorpsraden een onderzoek aan het instellen naar de behoefte aan huurwoningen in de diverse kerkdorpen. Hiervoor zal in IJs- selsteyn een vergadering gehouden worden op Donderdag 3 Juni om 8 uur in het Gemeenschapshuis. Op deze vergadering worden uitegnodigd diegenen wel' ke afzienbare tijd (b.v. 2 jaar) graag ip IJsselsteyn voor een huurwoning in aanmerking willen komen. Verder ook zij die de laatste 3 jaar vanuit IJsselsteyn naar elders vertrokken zijn omdat men hier ter plaatse geen huurwoning kon krijgen. Wij willen familieleden en kenissen van voornoem de mensen verzoeken hun voor deze bijeenkomst uit te nodigen omdat het voor ons niet mogelijk is alle adressen te achterhalen. Dhr.de Klerk van de woningbouwvereniging zal de mogelijkheden voor deze bouw op deze avond nader toelichten. Advies voer nieuwe dorpsgrenzen. Het door de gemeente opgestelde advies voor vaststelling van de dorpsgrenzen voor IJsselsteyn kon de goedkeuring van de dorpsraad krijgen. Hier verandert maar weinig aan de huidige situ atie. Alleen de boerderij Puttenweg 39 welke voorheen officieel bij Veu len behoorde zal nu.bij IJsselsteyn worden ingedeeld. KORFBALCLUBTTn Uitslagen gespeelde wedstrijden: Asten-Ommel - Peelkorf asp. 3 1-2. Peelkorf A- Beesel A 0-4. Blitterwwijk A- Peelkorf A 1-1 Tot onze spijt moeten wij de leden meedelen,die mee zouden doen aan de uitwisseling Venray-Wychen op zondag 23 Mei a.s.^ datdit heisas niet door kan gaan. Junioren en senioren houdt 30 Mei a.s. vrij voor het tournooi in Deurne. Dit zal beginnen om 11..uur met een opening vooraf om 10.50 uur Elke deelneemster moet op eigen gelegenheid naar Deurne, we hadden graag dat iedereen om 10.30 uur aanwezig was. Meer informatie hierover volgen de week in IJNB„ Toneelvereniging "Crescendo". A.s. woensdag 26 Mei houdt de toneelvereni ging haat algemene ledenvergadering, aanvang 20.00 uur in het Gemeenschaps huis WEDSTRIJDvan het jaar 1 (verm.voetbal,red A.s. zaterdag 22 Mei 1976 in sportpark "De Vlies" aanvang 17.30 uur: F.C.-Billen Bloot - Sporting Ladies. Voor de zeeï vele blijken van belang stelling, voor de kadös,bloemen en gelukwensen, bij gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk, zeggen wij U allen hartelijk dank. Tevens danken wij de dames van het gemengd koor voor de prachtige zang tijdens dé" H.Mis. P. van Hoof, A„ van Hoof- Ewals, Kerkweg 3 Hartelijk dank aan Mijnh.Pastoor, buurt L.'V.B. en bejaarden, familie en kenissen, voor hun bezoek en at tenties tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis Mevr. M.Philipsen- Cremers. Hartelijk dank aan Mijnh.Pastoor, L.L.T.B.bejaarden,familie en be kenden voor de belangstelling tij dens mijn verblijf in het zieken huis. I J1oels Hartelijk'dank aan Mijnh.Pastoor familie buren en bekenden vo">r de belangstelling tijdens mijn ver blijf in het ziekenhuis. W.Lemmens, Timmermannsweg 52 PERKTLANTEN Geraniums f.1.25 Begonia's, vlijtig Liesje, Bont blad 50 ct. Violen, Salvia's, africanen, agera- tiura, petunia's, asters, zilverdust, bobelia's, ijsbloem, allissium, dahlia's allen 20 ct. p.stuk. Tomatenplanten 25 ct. p. stuk. Verder iedere dag verse tomaten, s.v.p. kistje meebrengen. H.Testers, Puttenweg 17a,tel.363 Aspvoetballers en korfbalsters zondag a.s< na de Hoogmis gelegen heid om pasfoto's te laten maken. Communiefoto's kunnen uiterlijk komende week nog besteld worden. Postzegelverzamelaars, zomerze- gels weer beperkt voorradig. W.Janssen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1976 | | pagina 7