I a I Redactie: Boerenleenbank ue jaargang no: u. 6 Februari 1976. Zondag: PAROCHIE H.ODA, 5e Zondag door het Jaar. Maandag: Dinsdag 8.30 uur leesmis voor de Parochie, i0 uur Hoogmis gesticht jaar getijde voor Albert Verheyen en Petronella Peeter en Willem Verheyen, 11.30 uur leesmis vo^r Maria Wismans- van Yegchel. 8 uur maanddienst voor Wilhelm Spreeuwenberg. 8 uur maanddienst voor Hendrikus Hellegers. Woensdag: 8 uur maanddienst voor Martinus Wismans. Donderdag:8 uur maanddienst voor Hubertus Macssen en Josefa Swinkels. ^rijdag: 8 uur maanddienst voor Pien hemmens- Smits. jaterdags 19.00 uur leesmis voor Hubertus Maessen en Josefa Swinkels. Misdienaars, bondag: 8.30 uur Albert Fleurkens en Martien Spreeuwenberg, 10 uur Peter en Frans van Soest, 11.30 uur Marcel Hellegers en Twan de Wit De oollec.te voor de Memisa heeft opgebracht f.594. Hartelijk dank na mens de Memisa. Maandag 9 Februari om"-19.00 uur kienen in cafe van Dijk. Dinsdag 10 Februari begint de danscursus van 21.00 - 23.°0 uur in zaal Roelanzia, Woensdag 11 Februari komt Dhr. H.Knol, medewerker van -S ,,S0d.i. Stich ting Samenleveings Opbouw, een gespreksavond verzorgenover de leefbaar heid van de dorpen in deze streek. Er zal onder meer besproken worden, de ontwikkeling van de laatste 10 jaren en de invloed hiervan, en de taak van de voruw in de samenleving. Wat doet de samenleving voor ons, en wat doen wij voor de samenleving Dit laatste is erg belangrijk omdat we samen moeten leven in deze tijd en deze streek. Debk niet-, dit is niets voor mij, laat anderen het maar doen, dit geldt voor iedereen, want ieder een heemt deel aan de samenleving en is er verantwoordelijk voor. We hopen ^-dan ook dat vele leden zich hiervan bewust zijn, en naar deze gespreks- -vond komen, want we moeten met z'n allen aan de leefbaarheid van dorp en streek te werken. De avond begint om 20.00 uur in zaal Roelanzia. kgJ..^.ard.g.]:lYg.r.en,i^ingWoensdag 11 Februari zullen we onze algemene jaar vergadering houden, om 2 uur n.m. in het Gemeenschapshuis. De voornaamste punten die op de vergadering behandeld zullen worden zijn als volgt: 1Opening en notulen van de laatste vergadering en jaarverslag en finan cieel overzicht van onze vereniging over het boekjaar 1975. 2. Bestuursverkiezing, aftredend Th.v.d. Pas die weer herkiesbaar is Nieuwe candidaten kunnen schriftelijk ingediend worden, uiterlijk voor de aanvang van de vergadering. 3- Verder zal het jaarlijks uitstapje aan de orde komen. Ook zal er ge sproken worden over het 15-jarig bestaan van onze vereniging, hetwelk dit jaar zal plaats hebben. Op deze vergadering zal een inleidingge houden worden over medische middelen. Verder zal er gelegenheid zijn om de contributie te batalen, f.15.voor een echtpaar en f.10.- voor een alleenstaande, Het carnavalsfeest zal dit jaar voor de bejaarden plaats vinden op 23 Fe bruari te Venray in zaal In den Engel. Ongave hiervoor kan eveneens op de ze vergadering gedaan worden. Tenslotte zal do r de voorzitter enkele me dedelingen worden gedaan. 'Y sselsteyns Nieuwsblad ir«

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1976 | | pagina 1