Bejaardenvereniginge - De laatste tijd heeft U allen zeer zeker gelezen over Venray in beweging. Wat dit inhoudt, is door de pers en reclame bladen .ruimschoots bekend gemaakt. - Maar bij al die «activiteiten,* dié hiervoor georganiseerd waren, waa het voor de meeste van onze bejaarden te zwaar om hieraan deel te nemen. Maar nu wil de organisatie Venray in Beweging toch iets doen waar de be jaarden wel aan mee kunnen doen. Alle bejaard,en van Ve-nray* worden nu uitgenodigd 'voor. een ontspannnings- middag op 22 Januari a.s.', van 2 tot 5 uur, in zaal In den Engel. Be be doeling is da.-t de oude-re -mensen zich .béter leren kennen, en- zich te ont spannen in een zo plezierige mogelijke, omgeving. Wat er precies gaat ge beuren, blijft voorlopig een verrassing. Er wordtgegarandeerd dat er een echt gezellige middag gegeven zal werden. Hopelijk zijn er onder onze leden ook velen die hieraan willen deelnemen. Bij' voldoende deelname worden de deelnemers hiervan uit IJsselsteyn" óp- gehaald met de bus. De kosten bedragen f.C.50 per persoon. Opgave hiervoor uiterlijk 15 Januari bij M.Arts^' tel.272 -* Maandag 12 Januari om 19-50 uur kienen in cafe van Dijk.* Woensdag 14 Januari 1976 komen Mevr .Horsmans uit TJlestraten en Mevr. Janssen uit Venlo een lezign met discussie leiden over "De vraagstukken in het agrarisch gezinsbedrijf" en "de plaats van de vrouw in het be drijf". Deze twee dames hebben zitting in de agrarische commissie van de K.P.N. Wat doet deze commissie. Zij verdiept zich in de actuele vraagstukken van land- en tuinbouw. De meneingen, Oordelen en adviezen die hieruit .vert koenen worden dan door gegevens aan de lan'db ouwoegani sat ie scommissies of instanties die het beleid" bepalen. Wij als bestuur dachten dat in onze afdeling, met nog zoveel agrarische leden, zo'n discussieavond wel op zijn plaats was. U kunt zelf op déze avond Uw mening over verschillende punten naar voren brengen en er over discussiëren. De dames hopen zo te weten te komen wat'ér hier in onze agrarische gezinnen leeft, wat de eventuele moeilijk heden of wensen zijn.sij kunnen-dit dan weer doorspelen naar de hogere instanties. Aangezièn het actuele onderwerp hopen wij van de zijde van onze agrarische leden op een grote belangstelling'. Ook., niet-agrarische leden zijn na tuurlijk van harte welkom. De avond begint om 20.00 uur in het Gemeen schapshuis. Degenen die nog niet de contributie, f.20.—, betaald hebben, willen die dat s.v.p,, zo spoedig mogelijk doen. ft

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1976 | | pagina 5