KERSTCONCERT T IN DE PAROCHIEKERK van YSSELSTEYN. AANVANG: 3.00 uur n.m. verzorgd door: Gemengd Zangkoor Ysselsteyn o.l.v. G. Plinsenberg. Kinderkoor Ysselsteyn o.l.v. P.v.d.Kolk begeleiding: P.Deters. Panfare De Peelklank" o.l.v. A. Partouns. Drumband fanfafe "De Peelklank"o.l.v, H.v.d.Vleuten. jeugdafd. o.l.v. W. Broers. Tijdens dit kerstconcert zal het nieuwe Carillon door het Motorkomite aan de kerk worden aangeboden. Gaarne - nodigen de uitvoerenden alle inwoners van Ysselsteyn uit om dit 7e Kerstconcert in successie op 1e Kerstdag om 3.00 uur te bezoeken. Het concert duurt ongeveer 1 uur. De uitvoerenden hopen op een volle kerk. Wielerzesdaagse 1975 De wielerzesdaagse van afgelopen week was weer een gezellig dorpsfeest. Aangezien U in het slotbulletin reeds alle uitslagen hebt kunnen lezen volstaan we thans met de vermelding van de winnaars, te weten: Bij de rennersploegen: Winnaar van de Zesdaagse 1975: Ploeg van de Deurneseweg met renners Peter Claessens en Pierre van Ass en daardoor werd de Deurneseweg tevens houder van de wisselbeker. Persoonlijk kampioenschap: 1 en kampioen: Hub. van Ass, Litsenbergweg. De winnaars en alle andere deelnemees vanaf deze plaats nog van harte proficiat. De organiserende verenigingen, Stichting Jeugdcentrum en Carnavalsver eniging willen renners, coachew, k^ntaktpersonen feliciteren met hun volle inzet en behaalde succes en danken voor hun medewerking.hsxxeïïk Gaarne ook hartelijk dank aan alle premieschenkers en alle in overige vorm ontvangen financiële steun. U blijft het ons mogelijk maken om ons werk ten behoeve van de gemeenschap te doen. Tenslotte dank aan allen die op enigerlei wijze medehielpen bij de or ganisatie van deze wielerzesdaagse. Bestuur, Raad van Toezicht, Directeur en medewerkers van de RABOBANK IJSSELSTEYNwensen alle inwoners een ZALIG KERSTFEEST en een Aan alle klanten, familie, vrienden en bekenden, prettige Kerstdagen en een fijne jaarwisseling, en een Voorspeodig 1976. Fam. Claessens, Loon- en bestrij- VDORSPOEDIG 1976. dingsmiddelenbedrijf IJsselsteynseweg 103. Gloeilampen, T.L.-buizen en biggenlamwen, nu nog voir oude prijs, bovendien op volle verpakking 20 fo korting, tot 1 Januari 1976. Schuur hulpstuk voor cp boormachine van f. 3450 voor f.1 9.90'.^ Decouneerzaag hulpstuk voor op boormachine van f.37.50 voor f.19.90 Verder wensen wij alle kalnten, vrienden en bekenden Gelukkige Kerst dagen en Voorspeodig Nieuwjaar. Handelsonderneming Th.Voesten T. H. H. V. Rouwkuilenweg 16, tel.556 V Te koop: n1. Wij wensen vrienden, bekenden en Olietank 1200 lieter, cliënten een Zalig Kerstfeest en G.Pleurkens, Puttenweg 7een y-oorspeodig 1976. Loonbedrijf Poels, Deurneseweg 26 a RABOBANK. Op oudejaarsdag 31 Dec.is de Rabobank om 12.00 uur voor ALLE BANKZAKEN GeslotenGaarne vragen wij U om hiermede rekening te willen houden.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1975 | | pagina 5