Redactie: Boerenleenbank 13 e jaargang no: 29 PAROCHIE H.CDA, Hoogfeest van Pinksteren. Zaterdag: 19.00 uur leesmis vonr Maria van Soest-Swinkels Zondag: Pinksterzondag, 8.30 uur leesmis. 10 uur Hoogmis uit dankbaar heid vooride familie van Dijck- Derikx,11.30 uur leesmis. Maandag: 2e Pinksterdag, feest van devotie, 8.30 uur leesmis voor zekere intentie, 10 uur Hoogmis. Dinsdag: 8 uur leesmis voor Gerrit- van Dijck. kersdag8 uur leesmis voor Lena van Neer- Baghus. Donderdag:8 uur leesmis Vrijdag: 8 uur leesmis, 14.30 uur huwelijksmis voor het bruidspaar Claes- sens- Maessen, Zaterdag: 19.00 uur jaargetijde /-oor Jacoba in 't Hulst- Deenen. Zaterdag 24 Mei zal het Venray's mannenkoor bij gelegenheid van hun 75- jarig bestaan de H.Mis komen opluisteren. Misdienaars: Zaterda^: 19.00 uur Johny Houben en Marcel HellegersZondag: 8.3^ uur Leo van Soest en Gerard Spreeuwenberg, 10 uur Twan de Wit en Al bert Fleurkens, 11.30 uur Hans Teunissen en P.Paul Koonings. Maandag8.30 uur Lec van Soest en Gerard Spreeuwenberg, 10 uur Twan de Wit en Albert Fleurkens. Daar er geen intenties meer voorradig zijn zeu ik degenen die H.Missen willen laten lezen, willen verzoeken deze nu te bestellen. Gedurende de Pinksterweek wordt wederom de week voor de Nederlandse missio narissen gehouden. Pinksterzondag zal voor deze missionarissen een collec te gehouden worden. De opbrengst is bestemd om de missionarissen die op vacantie komen, het ook mogelijk te maken dat ze vacantie houden. ■u—sisschool - Ouder/ereniging. peerpingen van de basisschool hebben maandag 19 en dinsdag 20 Mei vrij. Woensdag 21 Mei begint de school weer. Op 1e Pinksterdag, 18 Mei, wordt weer het jaarlijkse tournooi gehouden tussen de scholen van de kerdorpen van de gemeente Venray. De eerste wed strijden worden gespeeld om 1 uur. De finale zal om 4.30 uur plaats vin den. De pouleindeling is als volgt: Poule A: Leunen, Oostrum, Oirlo, IJsselsteyn. Poule B: Castenray, Heide, Merselo, Veulen. Zoals misschien bekend is de basisschool van IJssel- steyn het vorige jaar definitief in hetjbezit gekomen van de wisselbeker. Pastoor Janssen heeft nu de nieuwe wisselbeker beschikbaar gesteld. Van daar de naam: "Pastoor Janssen WisseltrofeePastoor Janssen zal om 5 uur de prijsuiireiking verzorgen. Op zondag 15 Juni zullen de schoolverlaters gevormd worden. Op donderdag 29 Mei zal daarom een ouderavond gehouden worden aangaande het H.Vormsel, aanvang 8 uur in het GemèenschpashuisOp genoemde avond zal voor de be treffende ouders als spreker fungeren Pastoor Bors uit Helden-Panningen. Op maandag 2 en dinsdag 3 Juni zullen de 2e serie z.g. kijkavonden gehouden worden, ontvangt hiervoor nog e.en apparte uitnodiging. Kleuterschool - Ouderverenigingkleuters hebben met Pinksteren t/m woensdag 21 Mei geen school. Donderdag 22 Mei begint de school weer.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1975 | | pagina 1