EINDELIJK is het dan zo ver, +^ni-n -u - Morgen zaterdag 21 December ae grote speel goedactie voor onze allerkleinsten. Hebt U geen speelgoed wij hebben en— veloppes bij ons, daar kunt wat in doen dan steunt ons o^k bij dit werk. Als TJ zorgt dat het klaar staat, zorgen wij wij ervoor dat het op zijn plaats komt, en kan alles vlot verlopen. Wij starten om half 10 in de kom van ons dorp en verder dan buitehaf. Hartelijk dank voor Uw steun. Het bestuur v.d. Calimero's. Wielerclub. TT., a r» t» -u Uitslag cycle-cross van zondag 8 December: Senioren: 1,J.Drummen, Sibbe, 2 J.Evers'Budel, 3 M.v.d. Heyden Eirdhoben. 4. J.tamber Bleriek. 5 P.v.d. Heuvel Montfort. Junioren: 1 B.Holskens Weert. 2 P.IIawinkels Monyfort, 3 P.Pijneburg Neer kant. 4 A.Hees Echt. 5 J.de Groot Holthees. Aspiranten A: 1 A.Claeesens IJsselste.yn, 2 Maarten Teunissen IJsselsteyn, 3 F. van Bakel Deurne, 4 P.Meerburg Stein, 5 J.Uamakers Weert. Aspiranten B: 1 M.Teunissen IJsselsteyn, 2 N.Martens Deurne, 3 U.Janssen Weert, 4 W.Jorissen Weert, 5 L.Pijnenburg Neerkant Uitslag vrije renners op gewone fietsen: 1 F.Teunissen IJsselsteyn, 2 H.v.d. Weyer IJsselsteyn, 3 John van Ass IJsselsteyn, 4 Jeroen Hesen IJsselsteyn, 5 P-.Koonings IJsselsteyn. losse lampjes, buitenverlichting met prikfit tingen voor zelf te monteren, gekleurde en witte lampjes. A'ulDGASBOILERS, compleet met inlaat combinatiespeciale prijs f.420.— W1SDR0GE1S: A.E.G. lavatherm van f.9C3.— voor f.755.— We hebben verder nog staan een koelkast iets be schadigd, speciale prijs. Voor alle aanleg electro, Sanitair en waterleiding, Gasinstallaties, naar: Firma Gebr. Keysers. Mededeling. Jagen dat we gssloter. zijn met de a inkomende feestdagen. 1e Kerstdag is ons gehele bedrijf gesloten ook tankstation, op vrijdag 27 December, maandag 30 December en dinsdag 31 December is werkplaats en installatiebedrijf gesloten we gens inventarisatie. Alleen onze storingsdienst is ten alle tijde telefonisch te bereiken. Fa. Gebr. Keysers. tel.04785 - 232 Wij wensen U een gelukkig Kerstfeest jen een Voorspeodig Nieuwjaar,terwijl wij U ook danken voir de prettige relatie in het afgelopen jaar. Firma Gebr.Keysers, en medewerkers. Prettige kerstdagen en een voor spoedig 1975, wenst U, P.J. Poels, Loonbedrijf. J.H.Claessens Loonsproeierwenst zijn cliënten, familie en "bekenden prettige Kerstdagen en een voor spoedig 1975. Te koop: wandelwagen/autostoel tje, combinatie. M.Marcellis, Montfortstraat 12 Te koop: kerstdennen met kluit, J.Kropman,Poelweg 9» tel.594

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1974 | | pagina 5