A.s, maandag 11 November gaat in IJsselstevn-zuia de schoolbus weer rijden. Het route-schema is als volgt: TinmermannSweg, Paardekopweg, acnterste gedeelte Puttenweg, Moostdljk, Puttenweg, Rouwkuilenweg. De bub- tijden zijn ook gelijk aan die van vorig jaar. De bus van IJseelsteyn-noord komt te vervallen wegens te geringe deelname. -- A.s. maandag 11 November gaat de schoolbus rijden, de school tijden zijn als volgt: s'morgens van 9 tot 12 uur, e'rai^ags van 1.15 tot 3.15 uur, uitgezonderd woensdagmiddag. Kleuters die moeten wachten kunnen bij de kleuterschool opgehaald worden. Opgave kleuters: A.s. maandag van 3.15 tot 3.45 uur kunt U kleuters opge ven, die voor 1 Februari 1975 4 jaar worden. iOzi-dddTg. '1U cum. November iE hot 40 j aar-geleden dat onze vereniging werd opgericht. Ter gelegenheid hiervan wordt er op Zaterdag 9 November om 19.30 uur een H.Kis uit dankbaarheid opgedragen in de Pa rochiekerk. Van 20.30 tot 21.30 uur is de receptie in zaal "Roelanzia" Onder deze receptie zullen 3 jubilarissen gehuldigd worden, die 40 jaar lid zijn t.w. Mevr. Vollenberg- Aerts onze erevoorzitster, MevrJanssen- Pouwels en Mevr. Janssen- Spreeuwenberg. Na de receptie wordt de avond verder verzorgd door "De Smeleblaozers"We hopen dag veel leden met echt genote naar de H.Mia en de reeptie zullen, komen, en er verder samen een "Qzellige avond van maken. Op 12 en 13 November is de feestavond voor le en met echtgenote, zoals opgegeven is. Kom, om alles zo goed mogelijk te doen verlopen, op de dag waarop U bent ingedeeld, zie IJ.N.B. verleden week. Vergeet niet Uw toegangsbewijs, er is echt wel controle. Beide avon den beginnen om 19.30 uur in het Gemeenschapshuis. T) PT? "P ST? A A T) In de dorpsraadvergadering kwamen o.m. de volgende punten aan de orde: Enquete leefbaarheid. De gehouden enquete is wat de deelname be treft wel volledig geslaagd. Er werden 123 formulieren uitgereiktwaarvan er 115 ingevuld werden. Ook van de gelegenheid om bepaalde wensen naar vo ren te brengen is ruimschoots gebruik gemaakt. Het volledig resultaat ho pen wij over enige tijd te kunnon publiceren. Overzicht contactbijeenkomst met B. en W. In overleg tussen gemeente en rayoncomnissie werd besloten om voornoemde bijeenkomsten dit jaar te ver vangen door een inventarisatie van de punten welke op de diverse bijeen komsten vanaf 1968, aan de orde kwamen, en in hoeverre deze zijn verweze- lijkt, waarna dan een gesprek met de hoofden van diensten c.q. B. en W. kan volgen. Uit dit overzicht was de dorpsraad van oordeel dat de volgende muiten voor dit gesprek dat op 27 November zal plaats vinden, in aanmerking omen: Bestemmingsplan van IJsselsteyn, Kruispunt Deurneseweg, Telefoon klachten 04932 en de 5 kengetallen, Hoge snelheden Mi 1lenpeelweg in de kom van het dorp, Verbetering en doortrekking Timaermannsweg, Vakleerkracht muziek op basisscholen, onderhoud Lovinckplein, nieuwe regeling vuilop haaldienst, opening gymnastiekzaal. Het ligt in de bedoeling dat de nieuwe gymnastiekzaal Zaterdag 23 Novem ber a.s. officieel geopend zal worden. Nadere bijzonderheden betreffende deze opening zullen t.z.t. warden bekend gemaakt. Klachten be.jgardenwoningen. .Zowel over het traag tempo van de bouw, als mede over de procedure vantoewijzen zijn bij de dorpsraad klachten binnen gekomen. Hierover zal op zeer korte termijn met de bevoegde instanties contact opgenomen worden. BHB0-cursusBij voldoende deelname, 20 deelnemers, zal dit jaar in IJsselsteyn een EHBO.-cursus georganiseerd worden. Deze omvat in totaal 12 lessen. De totale koster, zullen f.85.bedragen, inclusief boeken. Opgave graag zo speodig mogelijk bij de leden van de dorpsraad. Gemengd koor>^j_x]_cn dames van het koer de 2 missen komen zingen op vrijdag 1.30 uur voor het bruidspaar v.d. Ven-Horrevoets, en om 2.30 uur voor het bruidspaar de Corte- van Asten.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1974 | | pagina 5