noonvtj uuüu uTnTTfflVTjmju u uu u u u uu u u u u nao
naunaoaüaaaaaaaaaaoanonnoaaanaaannna
.'/.YSSELSTEYN^
Uixglagen:
Ysselsteyn 2-Castenray 23-3 Ysselsteyn Dl-WJ Horst Dl2-1
Ysselsteyn 3- Wans sun 41—1 America j2-Ysseistoyn 022-1
Excelsior Al-Ysselsteyn Al0-0 W'Horst Ei-Yssclsteyn El1-2
Sw.Boys HI-Ysselsteyn B10-5 W'Horst D5-Ysselsteyn D21-1
Ysselsteyn CI-Wanssura CI14-0 Venray El-Ysselsteyn Hi3-0
LANGS DEZL WEG DAMT HET- BESTULP VAN S .V.YSSELSTÏÏYN ALLEN, DIS
BLYK HEBBEN GEGEVEN VAN BELANGSTELLING EN VOCE DE VELE ATTENTIES DIE
WY BY D3 DECEPTIE Va» UNS 2F ELPTAL MOCHTEN ONTVANGEN.
Oefenprogramma- Senioren; - zondag 5 mei.
Holthees 2^-YsoGlsteyn 2aanv2.00 uurvertr. i.00 uur.
Voor eventuele vriendschappelijke wedstrijden voor het le en 2e elftal
raadplege men de publikatie-borden.
JÏÏNÏOHEN: Programma voor zaterdag 4 mei.
In verband met de rechtstreekse uitzending van de Engelse Cup-finale zijn
de middag-wedstrijden vervroegd,
Ysselsteyn AlVrij.
W'Horst 33-Ysselsteyn BIaanv. 1.00 uur.-vertr. 12.15 uur (busje
Ysselsteyn E2-W'Horst B4aanv. 1.00 uur.
America Cl-Ysselsteyn Claanv. 1.00 uur-vertr12il5 uur (fiets)
Ysselsteyn Dl-IIelderslo DLaanv. 11.00 uur.
Melderslo D2-Ysselsteyn D2-aanv.11.00 uur-vertr. 10,15 uur (busje)
Ysselsteyn EI-Wanssum Elaanv.10.00 uur.
Ysselsteyn E2- Onderlinge wedstrijdaanv. 11.00 uur.
Jeugdleiders..Attentielll
De voor vrijdag 3 mei geplande jeugdleiders Vergade ring gaat NIET doorS I
VETEDaNEN:-Zaterdag 4 mei- Tournooi te helmond -Hood-Wit--vertr. 11.00 u.
Hiervoor worden de volgende spelers uitgenodigd;
HLemmens-HVWell-POox-PVerstappen-Hvass-H.Koonings-PVerhoeven-
Hl .Lit jens-W.Koonings- J .Roggen-A.Lit jens-M.Marcellis en P.Koonings en W.
Verschuur en.Leider: J.Wiamans
=4-=-4-=+=. -f--+=-f -f-f=-f-.:4---4--4--)-= j.—-[■—4- .1 -i-= -f -f
Korfbalclub "De Peelkorf" Ultalagen. peelkorf asp.2 - RKZSV. 0-8
Eoka o Junioren t 0-1 P.oka 1 - Peelkorf 1 1—0
Programma zaterdag 4 Mei:
Vlierden asr.2 - Peelkorf asp. 2 aanvang 14.00 uur, vertrek 13.00 uur
Leunen asp.~2 - Pc-elkorf acp.1 15.00 uur, vertr.14.00 u. (fiets)
Treffers b - Peelkorf b 15.00 uur, vertr.14.00 u.(busje)
Zondag 5 We_iu Q^ympia - Peelkorf 1 aanvang 12.00 uur vertrek 11.00 uir
Dhr.J.Janssen. Spelen mee: Th.Stevens,H.Swihkels, W.Vogels
Peelkorf 2-KCHB. aanvang 11 uur Dhr. Ernst. Spelenxnee :R. Koon inga, Jose
Koonings, Tr.Bus, Maria Swinkels, G.Jespers.
Programma 11 en 12 Mei;
Peelkorf 1 - Vitesse, aanvang 12.30 uur, Dhr. J.Janssen.
Peelkorf 2 - Elsene 11.00 uur, Dhr. A.v.d. Boer
De Korf(Liessel) 2 - Peelkorf 2, 15.00 uur.
Zaterdag 11 Mei training asp.1 om 13-00 uur o.l.v. C. van Ass.
Zaterdag 11 Mei: Junioren a- Junioren h, aanvang 1-5.00 uir o.l.v. Ine Ste
vens en I. van Aas, hieruit wordt het team samengesteld voor het Pink-
stertournooi.
Bestuursvergadering 13 Mei a.s. I
r