Kleuterbureau, G-roene Kruis IJssei.^ TT Het is nog te vroeg om hoera te roepen, maar er is een grote mogelijkheid dat eerstdaags wederom in IJs- selsteyn een kleuterbureau kan worden gehouden.. Het is beslist geen on wil geweestnoch onverschilligheid, dach tot dusverre leden alle pogin gen van ons bestuur schipbreuk en wij slaagden er eenvoudigweg niet in om dat zo noodzakelijke bureau aan het draaien te krijgen. De mogelijkheid is er nu, dank zij buitengewoon prettige hulp van mede- sche zijde, om. nu van start te komen, hoewel wij echt die start nog niet ideaal durven noemen. Wij kunnen n.l. beschikken over een medicus die één of twee maal in de maand op Woensdag bureau wil houden, doch eerst om ZES uur namiddags dat bureau kan houden.. Alvorens, alle verdere regelingen te treffen wil ons bestuur echter graag weten of men kan en mag rekenen op de medewerking van de IJsselsteynse ouders. Onze vraag is dan ook wilt U in de loop van de komende week aan de redactie van IJsselsteyns Nieuwsbald opgeven of U van het kleuterbu reau als het geopend wordt, gebruik wilt maken Voor Uw antwoord bij voorbaat dank,, IJ.N.B. (Rabobank) tel.04785 - 557 Het bestuur van de R.K.Vereniging Het Limb.G-roene Kruis te Venray. L.V.B. A.s. maandag 18 Maart om 19-30 uur kienen in cafe van Dijk. Op maandag 25 Maart is de kringstudieavond in de Schouwburg te Venray. Het programma, zie IJNB. verleden week, is uitstekend. De onkosten zijn slechts f.4.erg laag voor hetgeen U geboden wordt. Dames, IJ kunt zich nog opgeven tot 20 Maart, tel.563- Verder willen we nog onder Uw aandacht brengen, de culturele avond van de L.L.T.B, op Donderdag 21 Maart, waar onze leden met echtgenote ook welkom zijn. Verder nieuws hierover, zie mededelingen van de L.L.T.B. De collecte voor het Rheumafonds heeft f.205.85 opgebracht, waarvoor wij iedereen bedanken. K P T -■-■•■-■•■oJ.l. zondag werd te Baarle de interkringcross gehouden. Hierbij ging het om het Limburgs kampioenschap binnen de K.P.J. Lucy Janssen be haalde bij de dames junioren de 2e plaats en Maria Spreeuwen!erg de 6e plaats. Bij de dames senioren werd Branca Hendrix 2e en Thea Jaspers 5e. Trimclub J)Duikjg Weg"^es van heden Vrijdag 15 Maart is niet om half 9 maar om half 8. Dus allen aanwezig om HALE ACHT. KOMT ALLEN KOMT ALLEN. jLn-nfLi -Ao41L111.sche Sectie. Hierblj nodigen wij jullie uit op de volgende bijeenkomst op Vrijdag 22 Maart in zaal Roelanzia in IJsseïsteyn om 8.00 uur n.m. Wij houden dan de politieke avond. De Heer Koonen, wethouder en kringvoorzitter van de L.L.T.B», zal hier komen spreken over de gemeenteraadsverkiezingen, en de Heer Hutschema- kers, lid van de 2e Kamer der Staten G-eneraal, zal het daarna hebben over de Provinciale Statenverkiezingen, en over de K.V.P, in de landspolitie.k en landbouw. Alle jongeren worden hier uitgenodigd. Wij hopen op een da verende opkomst. KOMT ALLEN. KOMT ALLEN. Te koop: Hooi. J. van Lipzig,Jan-Poelsweg,tel.254 Te koop: 2Q0 pakken tarwestro, J.Deters, Puttenweg 35, tel.220 Verlorens 1 leren voetbal op het Lovinckplein. Gaarne terugbezorgen bij: Jeroen Hesen, Montfortstr18 Te koop: 2 electro- motoren,0.30 pk., en 1 pk. licht. Triltand-cul- tivator 11 tands. P.MichelsTimmermannsweg 40 Te koop. priitand met verkruiste 1- rol Th.Arts, Timmermannsweg 29, tel. no.04932-236

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1974 | | pagina 5