NATIONALE COLLECTE GEïïSTEL'LJK_GEHATOICAPTEH_1 Het bestuur van de oudervereniging "Voor bet Zorgenkind" deelt mede, dat dekhuis aan huis collecte voor bet zorgenkind in IJsselsteyn heeft opge bracht f*943.22. Dit is dus een zeer groot succes geworden. Wij willen dan ook -alle inwoners van IJsselsteyn hartelijk danken voor deze royale bijdrage. Tevens danken wij alle collectanten die hebben medegewerkt om dit mooie resultaat te balen. Mogelijk zijn onze mensen op enkele plaatsen aan de deur geweest waar niemand thuis was. Indien dit bij liet geval zou zijn, en U wilt toch nog graag iets geven, kunt U dit nog deponeren in de bus bij de Rabo bank, of bij een der collectanten of bestuur. Op MAANDAG- 5 November a.s. is er kienen voor leden van de Oudervereniging voor het Zorgenkind in zaal Den Engel te Venray, Aanvang 8,.00 uur. Aanvang 8.00 uur. Kont zien wat Keysers IJ allemaal biedt I! :Öaaeaa artifelem ristschoiel 4et deksel f. 3.95' Overpotten vanaf f. 1.95 Kaarsenkandelaars in Spaans hout f. 12.95 Verder al Uw electro- apparaten: Bleetrische grills Haardrogers Strijkijzers Wasdrogers etc. etc. Denk met Uw St. Nicolaaa aankopen, aan de opening van onze gemoderni seerde zaai op 15 November a.s», tegelijk met EUCO- markt Jan v.Gassel In de openingsweek zeer aantrekkelijke prijzen. Beleefd aanbevelend, Gcbr. Keysers. Wilt U advies natuurlijk geheel vrijblijvend, bij inrichting van Uw badkamer of keuken, kom kijken of vraag inlichtingen. Wij leveren o.a. alle Sanitair- toestellen: Aanbouwkeukens Losse keukenkastjes Afzuigkappen Losse aanre.chtbladen voor op Uw bes tasnde aanrech t Denk aan 15 November met de opening. Beleefd aanbevelend, Gebr. Keysers. Setter- Set panties, shortlook .in diverse kleuren, ook zwart. Panties in extra grote maten met tussenstuk f.4.50 Mooie jongens en meisjes leren, boots maat 32, vanaf f.31.90, heren vanaf f.38.90. Ered v. Dierendonck, tel.388 Dank aan Pastoor, bejaarden voor de fruitmand, en allen die blijk gaven van belangstelling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis. H. van Lipzig. Tevens verloren, eer. schop. J.v.Lipzig, Jan-Poelsweg 2 Gevonden: kinderportemonnaie t-.t.b. Pater-Tulpstraat 4 Denk aan de gewijzigde kerkdiensten deze week (zie pag. 1

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1973 | | pagina 4