30 PTd) A JU H A B 013 AN K YSSELSTEYN Nog tot on met DINSDAG oktcberspaarweek, met op 50 oktober Wereldspaardag. KOM NU NOG IETS EXTRA SPAREN't Kan nog not I Voor iedoro spaarder nog t/m dinsdag een attentie "bij de Rabobank. Bij de Rabobank kunt TJ sparer, volgens uw eigen wensen en omstandigheden op diverse spaarvormen. Tot en met Dinsdag ligt er voor ieder kind dat komt sparen nog een leuke kinderattentie klaar. Kom daarom NTJ nog met je spaarpotje naar de bank of kom ander gespaard geld even op het boekje storten. lorpsraadvergadering kwamen o.m. de vol- DORD SPAAD Op ae laatstgehouden gende punten aan de orde; Gids van IJsselste.yn. Deze is inmiddels gereed gekomen en za'J rloor de Le den van de dorpsraad huis aan huis worden bezorgd. Er wordt echter nog maals een dringend 'berope op de verenigingen, comité 1s en clubs gedaan om wisselingen van voorzit ter(ster)secretarisresseof leiders steeds Lat van de Dorpsraad, Puttenweg 24-, tel. door 'te geven aan het secretari 290, dit voorkomt foutieve verme Beleidsplan spreidingsnodol woonkernen in Yenray. Door de gemeente werd dit spreidingsmodel aan alle dorpsraden toegestuurd. Deze kwam tot stand .dingen. celke de discussies nota die was bedoeld als ;ren beleid in de afgelopen winter werden- in- aan de hand van de reacties uitgangspunt voor het te vo- gedrensd. Dit beleidsplan zal in de raadsvergadering van 29 October a.s. aan de orde komen, Ir grote lijnen komt hot er voor IJoseletcyn op neer dat alleen hier alleen nog woningbouw mogelijk ia voor de autochtone be volking, waaronder verstaan wordt: a. geboortig zijn in betreffende plaats, b. niet geboortig zijn naar wel opgenomen zijn in hst maatschappelijk of economisch gebeuren ter plaatse, c. niet voldoen aan. de onder a of b ge noemde voorwaarden, maar wel langer dan 10 jaren in het dorp gewoond te hebben. Rekening houdend met: 1. verkleining van de gemm. gezinsgrootte. 2. toename van ben aartal alleenstaanden, o.a. bejaarden. 3. opvang van de natuurlijke groei, komt men voor IJsselsteyn tot de volgende progno- dorp nodig zijn: 69 woningen d.i. gemid- De dorpsraad kon zich met de stel1ingname niet verenigen, se dat tot 1985 hiervoor in ons de ld 5 per j aar maar was van oordeel, dat met het bouwen van 5 woningen per jaar aan ae behoefte niet kan worden voldaan. Men zal er dan ook bij do kerkdorpenfractie op aan dringen om alsnog dit aantal gewijzigd te krijgen. Contactoijeenkrast met B. on. W. Of er dit jaar een contactbijeenkomst ge organiseerd "zal"werdenwil mer. baten afhangen van het resultaat van de bespreking welke de dorpsraad binnenkort met alle verenigingsbesturen hoont te belegden. Op die vergadering wil men ook eena van gedachten wis selen over promoties do te houden recepties bij gelegenheid van kampioenschappen Cr, ursua groepsgesprek vergadertechniek. Bij voldoende deelname is de dorps raad voornemens om deze winter eon dergelijke cursus te organiseren.Deze omvat 6 .Lesson, on zal hier ter plaatse worden gegeven. Hieraan kunnen zowel dames als. heren deelnemer., en is vooral bedoeld voor verenigingsbe sturen, groepsleidsters en leiders. Opgave graag zo speodig mogelijk bij het secretariaat. lEJSM

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1973 | | pagina 2