JERAJ.JI^IBTJWS, REDACTIEP/A ;DE KOEL-', Peter Janssenweg 10, Programma van vrijdag 6 juli t/m za-terdag 14 juli za, 7 juli Oro|p_5 discotheek van 18.00u. tot 22,oou. ter gelegen- zo, 8 juli heid van de Yaselsteijnse kermis. Entree is voor ma, 9 juli lid en niet-lid ƒ1,50, di.10 juli Alle andere activiteiten vallen uit vanwege de vacantie. Groep 2+3 mag "binnenkort naar Bos en Strand, Nadere mededelingen volgen nog. Groep 4 mag naar de Efteling, Meer informatie volgt, ■Groep 5 kan zich. vanaf woensdag 9 juli aanmelden bij J.M.v.Ham, Timmermansweg 76,tel,291 of bij G.Smests, v.Beurden- weg 4, tel,316 voor een reis naar Nieuwenhagen (Zuid Limburg) in de week van 5 t/m 11 augustus. Wij zoeken commissieleden voor de afdelingen; handvaardigheid, sport en cultuar. Voor meer informatie en/of eventuele aanmelding kan elke persoon, ouder dan 16 jaar, tereóht bij Mevr. Linders- Jacobs, luttenweg 2f of G,Smeets(zie boven) Rayoncomniasie Tonray. dpkter op ?Kp. U begrijpt dat de meeste doktoren er geen been in zien zeven dagen van I de week dag en nacht in de weer te zijn. Toch nemen het noodlot en ge- j vaarlijke bacillen en virussen in het weekend geen vrijaf. In het week- end kan het dus voorkomen dat U een dokter dringend nodig heeft. i 3. Wederzijds vertrouwen. Wat is nodig om de weekenddienst van de dokters goed te laten werken Het belangrijkste is dat de patiënt, het gezin van de patiënt en de dok ter vertrouwen in elkaar hebben en met elkaar samenwerken. Een weekend dienst is voor de dokter veel drukker dan de normale door-de-weekse dienst. Dat er bij de artB die. weekenddienst heeft binnen vierentwintig uur honderd keer wordt opgebeld of aangebeld is geen Uitzondering. Dat is veel. Boven dien worit de dokter erg vaak gevraagd of hij naar de zieke wil komen kij ken. En dat is, hoe bezorgd U ook over de zieke mag zijn, vaak niet nodig. Als de dokter over de telefoon genoeg informatie krijgt over de zieke, ia dat voor hem al vaak voldoende om U te zeggen wat U het beste kunt doen. De arts heeft het in het weekend druk en bovendien is die drukte niet regelmatig over de hele dag verspreid, s'Avonds, vooral tussen zes en acht uur, ie er een soort "spitsuur". Waarom Omdat de mensen de dok ter niet graag op de zondagmorgen lastig willen vallen Omdat de koorts van de zieke s'avonds stijgt Omdat de dokter die weekenddienst heeft vaak niet Uw eigen huisarts is, en U hem pas in het uiterste geval wilt storen? Het is voor de dokter en.jvoor U efficiënter als U direct waar schuwt als er iets aan de hand ia. De drukte in het weekend wordt daar door meer over de hele dag gespreid. Wordt vervolgd. Korfbalvereniging "Be reolkorf". Alle lsden met 3p0ed een paafoto mie veren bij L,Stevens-Vergeldt, Jan-Poelsweg 7, IJaselsteyn, met vermel ding van, naam en voornamen, adres en geboortedatum. Per vergissing stond in IJ.N.B. van vorige week dat het Junioren C.team kampioen geworden was, dit moet zijn het Junioren B-team. Gevonden: bankbiljet, te bevragen: H.Arts- Pleurkens Kerkweg 12, IJsselsteyn. Te koop: meisjesfiets, leeftijd 8-10 jaar, Pottevenweg 18, IJBselsteyn, Maandag 11 Jufti a.s. de gehele dag GESLOTEN. Cafetaria Verstegen. Te koop: nieuwe aardappelen, Joh.Lemmens, tel.532

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1973 | | pagina 2