2Ein de dorpsraad- vergadering van de vorige week was de op stelling van het regelement wel het voornaamste agendapunt. Hieraan was een "bestudering van diverse regelementen van elders functionerende ge meenschapsraden aan voorafgegaan. Het ontworpen regelement werd duide lijk aangepast aan de destijds besloten opzet van een dorpsraad in IJs- selsteyn. Ook de voorbereiding van de contactbijeenkomst van B. en W. vormde een punt van bespreking. Besloten werd om alle inwoners in de ge legenheid te stellen vragen bij de doppsraad te kunnen indienen die voor de toezending aan B. en W. zal zorg dragen. De hearing zal op 30 Novem ber gehouden worden. Met de vrijwillige hulpploeg hoopt men in November te kunnen starten. Oursug groepsgesprek- vergadertechniek. Voor deze cursus kan men zich lot "T$November opgeven bij'Tïet "secretariaat tel.04-785-290. Bij 20 deel nemers zullen de kosten f.5.per avond bedragen. De cursus omvat 6 les sen. Vooral de verenigingsbesturen willen wij deze bijzonder aanbevelen. Indienen, van vragen voor contactbijeenkomst. De dorpsraad wil verenigings besturen, maar bijzznder ook alle inwoners Tn de gelegenheid stellen vragen voor deze bijeenkomst vooraf in te dienen zodat ze ook meer con creet beantwoord kunnen worden. Deze moeten dan wel voor Zondag 12 No vember ingestuurd zijn bij H.Jenniskens Paardekopweg, tel.282 of bij H.Philipsen, Putxenweg Wij hopen dat,van deze 24, tel.290. gelegenheid ruimschoots gebruik gemaakt wordt. Schoolbus A.s. maandag 6 November zal de schoolbus weer gaan rijden. Het route- schema zal dit jaar als volgt zijns IJeselsteyn zuid: weg 8.40 uur 8.45 8.50 Kinderen rijdt, in Past. Jacobspeel Deurneseweg Peelweg Meerselsepeel 8.25 uur Timmermannsweg 8,20 uur 8.35 Puttenweg vanaf Paardekop- 8.30 richting Horst. 3,35 Mooatdijk 8.45 Puttenweg richtIJsselat. Rouwkuilenweg van de Puttenweg moeten opstappen ala de bus richting America verband met het verkeer op de Middenpeelweg. Het buscomité rekent op medewerking van alle ouders, zodat het busver voer ook deze winter weer vlot kan verlopen. IJsselateyn noord.; sisac oo Zoals reeds vorige week door het buscomité werd medegedeeld worden de betreffende kinderen vanaf Maandag 6 November a.s. met de bus opgehaald. De schooltijden zijn dan gewijzigd en wel alavolgt b'morgens van 9 uur tot 12.15 uur (ook woensdags) en e'middags van 1.15 uur tot 3.45* uur. - Irimeatriè'le middag. Evenals andere jaren zal er ook dit jaar per tri mester een morgen of" middag tussen alle basisscholen van de gemeente Ven- ray en kerkdorpen belegd worden, waarop--over het godsdienstonderwijs ge sproken zal worden. Alle scholen zijn in viet groepen verdeeld. Voor on ze school is gepland: Dinsdagmiddag 7 November a.s. Dan hebben de kinde ren dus vrij. St.Nicolaaoviering. De intocht van St.Nicolaaa zal dit jaar plaats vin den on Zondag 3 December. Nadere berichten hierover volgen tezijnertijd. Op dinsdagmiddag 5 December, zal de Sint met zijn Pieten een bezoek bren gen aan. dekleuter- en "basisschool. 811ekt pinsdagavondgroepMet ingang van a.s. Dinsdag 7 Novem ber beginnen de lessen voortaan om half 8 tot half 9, onder deskundige lariding van Mevr.Baken uit Venray. He koop: 1 Ha, herfstknollen. Fr.Janssen, Pottervenweg 10 tel.04735-247. Meisje gevraagd voor het plukken van champions. J.Bovee, tel.230.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1972 | | pagina 2