ilié-iZQ-r-IIEÏÏlli Jeugdgebouw. Het gebouw, is door de huurder geheel ontruimd. Donderdag 17Augustus is het staflokaal schoongemaakt. De gro te raamsponningen voor de coat- en westzijde zijn in de maak. Vnor het vernissen van de schrootjes ia een werkgroepje samengesteld o.l.v. J.Cus ter s. OphaalactieZaterdagmorgen 19 Augustus zullen vanaf 9.00 uur 3 tractors r ind rij' den "me t commissieleden van Jera'70. Het "verlanglijst je" ie vrij eenvoudig. Heeft Us a. Stoelen, tafels, sofa's etc. b. Oud gereedschap, c. Oude behangrollen (bruikbaar als tekenpapier, d. Oude wandversierselse. Oud sanitair (gootsteen, k ranen e.d.) f. Oude radio4e of TV's (kapot of niet, ons gaat het om de luidsprekers) die U toch weg wilt gooien omdat U ze moe bent of te oud vindt, dan doen wij graag een beroep op U. Wij kunnen ze nog goed gebruiken. Bij voorbaat onze dank. Kindermiddag.Zaterdagmiddag 19 Augustus is er s'middags weer een kinder middag o.l.v.' staflid Elly van Haperen, met medewerking van haar commis sieleden luey Janssen, Tooe van Lipzig, Leny van Ook, Anny Gijabera eh eventueel Netty Pesters. Verzamelplaatss parkeerruimte voor de kerk, ver trektijd 1.30 uur (half twee). Deelnemerskosten f.1.per kind. Hierbij is een versnapering of consumptie. Opbrengst collècte. De opbrengst van de collecte t.b.v het kindervacan- tiéwerk'"T97"2 "was -f5^1De collecte werd gehouden, tijdens de kerkdiens ten van 29 en 30 Juli. Namens de hoofdleiding onze dank voor Uw medewer king tot het welslagen van deze vacantieweek voor de jongere jeugd. Discotheek. Aangezien zondag a.s. het Gemeenschapshuisneen dansavond heeft met de lonely Birds, en Zondag 27 nog een dag is die in het teken staat van de viering van het 25- jarig bestaan van de Fanfare "De Peel- klank" zal gedurende deze twee zondagen geen discotheek plaats hebben. Wij, als staf, hopen dat de eerstvolgende discotheek al in het nieuwe jeugdgebouw georganiseerd zal kunnen worden. Deze avond wordt totaal an ders opgezet. De commissieleden muziek, hebben zaterdag 12 Augustus een bespreking gehad, waarbij de bezwaren van de laatste disco- avonden be sproken zijn. Er zal nu meer aandacht besteed worden aan Nederlandse werk jes, en ook zal het geheel worden veraangenaamd met een lichtshow. Dropping. In de week van 26 Augustus tot 2 September zal een dropping worden gehouden voor verschillende leeftijdsgroepen. Ouders.Met ingang van half September zal er wekelijks tweemaal een crèsh gehouden worden in het nieuwe jeugdgebouw onder leiding van 4 shagières (voor opleiding kinderverzorging) In overleg met verschillende moeders in IJseelsteyn zijn wij tot de conclusie gekomen, dat Maandagmorgen en Vrijdagmorgen (of middag) de mee3t geschikte tijd hiertoe is. Reacties Uwerzijds ten alle tijde, graag even een telefoontje 04785-291 Benoeming. Bij deze delen wij mede, dat Mevrouw Binders- Jacobs, Putten- weg 2f, vanaf heden het secretariaat van Jera '70 heeft overgenomen. Zij heeft jarenlange ervaring in jeugdwerk. Wij zijn derhalve erg blij met ons nieuw bestuurslid. Korfbalclub.. f^o's van de receptie van de Korfbalclub zijn klaar. De ze kunnen bezichtigd worden bij G.Keysers, tot en met Woensdag 23 Aug. T V "R - A.s. woensdag van 9-10 uur begint weer het zwemmen. Willen de dames en heren zich zo spoedig mogelijk opgeven bij Mevr. Jenniskens, tel.no,260. iL^ur eaut. He-fc auigelingenbureau d.d. 24 Augustus a.s. is niet zoals gewoonlijk in het Gemeenschapshuis, maar in zaal Roelanzia. Te koop: Vauxhall— Viva de luxe 1964, km.83800, nieuwe banden. X. z.g.st.f.750.IJ&selsteynse- weg 107, tel.04785 -*505 Gevraagd net meisje voor halve dagen (namiddag). Leeftijd 15 jr. Cafetaria M.Verstegan.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1972 | | pagina 3