"De Welshruiters" op kamp. In de kermisweek zijn onze ruiters op ponykamp geweest op de hoeve de Aarleghse Peel" op het landgoed de Bunthorst" in de Rips. In stromende regen, maar met stralend humeur kwamen we maandag 3 Juli in de Rips aan, met als enige uitvaller de pony, die de huif kar trok. Deze moest met kar en al in de besemwagen. Het bleek al gauw, dat we in een van de fraaiste natuurgebieden uit onze omgeving terecht waren gekomen en de bijzonder gastvrije familie van de Berg zorgde ervoor, dat we ons al gauw thuis voelden en dat we een fijne week beleefden, vol avontuur en prettige belevenissen. Het hoogte punt van de week was de ouderavond, vooral ook voor het bestuur en de verzorgers en de verzorgsters, die door de talrijke opkomst van de ouders prettig verrast waren. Als blijk van dankbaarheid hielden de ouders spontaan een rondgang met de "pet"waarvoor het bestuur van de Welshruiters nogmaals haar erkentelijkheid wil betuigen. Met fijn weer trok do pony-caravaan vrijdagmiddag weer terug naar Ysselsteyn en nadat zaterdag ons kamp weer opgeruimd was, konden we terugzien op een zeer geslaagd' ponykamp, dat voor jaarlijkse her haling vatbaar is. Het Bestuur. Ondanks de slechte weersomstandigheden is het Pony concours te Ottersum voor onze Ruiters en Amazones bizonder goed geslaagd. De uitslag is als volgt: 8 tal klasse middel 3e prijs met 103i" punt 4 tal klasse licht 1e met 1094- punt Ind.dressuur klasse licht. 1e prijs Anay Jaspers met Bea 91 p. 2e prijs Marcel Baltissen met Sambra 98 p 3e prijs Trudy Janssen met Buddy 86 p. 4e prijs Peter Claessens met Kinarbleu 95 p» 5e prijs Gerard Peters met Gondy 95i" P* 3e prijs Dieny Jaspers met Bea 95 p» Ind.dressuur klaase middel. 5e prijs Louis v. Osch met Blacky 994" P- 5e prijs Rogier Kappen met Picolo 102-1" p. Ind.dressuur klasse zwaar. 2e prijs Maarten Kappen met Cathleen 974-p. Springen cat. C. licht. Anny Jaspers 3e prijs met Bea Springen cat. D. licht. Thijs Derikx 2e prijs met Tommy Ruiters en Amazones PROFICIAT.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1972 | | pagina 5