NATIONALE TBIMPAG op Zaterdag 22 April 1972 T®IM U FIT. TRIM U FIT. T Routebeschrijving s.v.p. deze meebrengen als U gaat wandelen. Startplaats cafe H. van Asten, Vandaat volgen we de Heidsepeelweg tot Jan Spreeuwenberg, linksaf Ringweg, camping Heidsepeel tot bij P.Spee. Vóór P.Spee lanksaf tot bedrijfsweg bij G^Clae-ssens linksaf tot Timmer- mannsweg. Timmermannsweg oversteken en bos ingaan, daarna pijltjes vol gen tot Puttenweg, Puttenweg oversteken. Bij Jan Philipsen linksaf. Rouwkuilenweg volgen tot J.Bovee daarna linksaf Konijnenweg volgen tot Ringweg, rechtaf tot Heidsepeelweg en vervolgens linksaf tot H.v.Asten. Wij wensen U veel plezier. Doe mee aan de Nationale. TRIM- wandeling op 22 April a.s. Startplaatss H. van Asten, Jan-Poelsweg Starttijds vanaf 10.00 uur s'morgens tot 14.00 uursmiddags Deelnemerskaarten zijn verkrijgbaar a raison van f.1,- in het start lokaal, Aan het eind van de wandeling krijgt U bij vertoon van deelne merskaart een herinneringsspeldje Vervolg;Jaarverslag Dorpsraad, Diverse voorstellen die tot beveiliging zouden kunnen bijdragen weTden hier gedaan. Het nieuwe bestemmingsplan voor IJsselsteyn werd dcror de wethouders Schols en Loonen en enige ambtenaren, voor de dorpsraad uit eengezet en toegelicht. Met de verenigingsbesturen werd een vergadering belegd i.v.m. de contact bijeenkomst op 18 November. Besloten werd aan het college voor te stel len: 1. een inleiding te houden over de toekomstige ontwikkeling van IJssel steyn, 2. Enige vragen vooraf in te dienen. De woningbouw kwam in dit jaar herhaaldelijk terug, vooral de behoefte aan bejaardenwoningen, en woningen in de verhuurssector werd aangevoeld, maar bleek moeilijk te realiseren, hopelijk kan in 1972 tot bouw worden overgegaan. Tot slot spreken wij de hoop uit, dat door dit globale overzicht van de werkzaamheden over het jaar 1971, de taak. welke een dorpsraad in de ge meenschap heeft, voor velen iets duidelijker is geworden, maar die zioh echter met de medewerking van de plaatselijke verenigingen en inwoners verder kan ontplooien.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1972 | | pagina 5