Parochievergadering. Qp dinsdag 11 April 1972 wordt in het Gemeenschaps huis s'avonds om 8 uur de jaarlijkse parochievergadering gehouden, van de parochie van de H.Oda te IJsselsteyn. Bij deze nodigt het kerkbestuur en de parochieraad alle parochianén uit tot het bijwonen van deze parochievergadering (dus niet alleen de ge zinshoofden, maar ook de vrouwen en de jongeren), 1 Opening doorde Zeereerw. Heer Pastoor. 2- Toelichting op het financiële overzicht 1971 van de Parochie, zoals dit aan de ommezijde, is vermeld, en toelichting ge zinsbijdrage 3. Jongerenmis, tengevolge van het geringe aantal medewerkers is deze mis in 'de huidige vorm moeilijk te handhaven. Hoe kunnen we dit oplossen 4. Verkiezing leden parochieraad. Aftredend zijn dhr.G.Peeters, Mevr.Baltiseen en MevrStevens- Vergeldt. Dhr.G.Peeters en Mevr. Baltissen zijn herkiesbaar, Mevr.Stevens- Vergeldt is afgevaardigde voor de vrouwe1ijke jeugd. In deze vacature kunnen alleen candidaten uit deze groep worden ingediend. Ben en ander volgens de hierna te noemen procedure. Tot vo^r de parochievergadering kunnen voor iedere vacature candidaten schriftelijk worden ingediend. Iedere candidaat dient ge steund te worden door ministens 5 handtekeningen van parochi anen, waarbij tevens dient te worden vermeld voor welke va cature de gestelde candidaat bedoeld is. De schriftelijke candidaatstellingen kunnen worden ingediend bij Dhr. A.Tielen .secretaris parochieraad, of bij ondergete kende 5. Dorpsraad. 6. Stichting Gemeenschapshuis. 7. Stichting jeugdcentrum. 8. Mededelingen. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. Agendapunten 5, 6 en 7 op verzoek van genoemde instanties, voor mededelingen e.d. Voor de goede orde verzoeken wij diegenen die de vergadering bezoeken, om deze bijlage van IJNB. mee te brengen. Vertrouwende op een goede opkomst, Namens Kerkbestuur en Parochieraad, W.Claessens secretaris

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1972 | | pagina 7