J^RA 70 Enquete. Het regionaal jeugdcentrum In Vanray houdt ©en. enquate in heel Noord-Limburg., met ale doel te komen tot een inventarisatie van het Jeugd- en Jongerenwerk Noordelijk Limburg. Hiervoor heeft het via de Gemeentelijke Jeugdraad de hulp ingeroepen van de locale jeugdcommissies, voor IJsselsteyn dus de Jera '70, Aan de volgende verenigingen zal nog een enquete- formulier worden toegezonden: S.V.IJsselateyn, Dameskorfbal vereniging, K.P.J.L., Carnavalsvereniging, Duivensportvereniging, Bijenbon Handboog-schutterij, Fanfare, Drumband, Hondervereniging, Ruiterolub, Po nyclub, Beugelclub en Actiegroep 25. Die verenigingen, die hier niet zijn genoemd maar wel jongernn als 'lid hebben, verzoeken wij beleefd contact op te nemen met de secretaresse van Jera '70, Mej. Truua v.d. Leeuw, Heidsepeelweg 107, tel.505. Dit geldt niet voor de Biljartvereniging en het Internationaal Comité. Zij hebben het enquete- formulier, ingevuld en wel, ingezonden. JeugdhuisBinnen enkele weken kan begonnen worden- zo mogen wij aanne men- met de verbouwing van de Tuinbouwlooda tot Jeugdhuis IJsselstcyn. Op de begroting ia een bedrag vrijgehouden voor wekkzaaiaheden door de jeugdigen zelf. Iedereen, die wil meehelpen om dit gebouw zo snel moge lijk zijn nieuwe bestemming te geven door werkelijk zijn/haar armen uit de mouwen te steken (zoals eerder vermeld, er is geld te verdienen kan zich opgeven bij de secretaresse van JERA '70. Staf Jeugdhuis. In het nieuwe jeugdhuis is een staf nodig, die ervoor zorg draagi', '5at de activiteiten goed verlopen. Dit is dus jeugdwerk van de eerste plank. Erg prettig werk, waarmee uiteindelijk ook nog iets te verdienen valt. De gedachten van de Stichting Jeugdcentrum en Jera '70 gaan momenteel uit naar een vorming van een staf, bestaande uit 11 per sonen. Indien deze staf ook een bundeling is van de bestaande jeugdgroe- peringen in IJsselsteyn, dan blijft deze staf tevens de lokale jeugdcom missie IJsselsteyn. De samenstelling van deze staf zou pas goed genoemd kunnen worden, als er naast 6-7 jongeren nog enkele bejaarden en enkele vrouwen tot deze staf behoren. Diegenen, die zich daadwerkelijk in het nieuwe Jeugdhuis willen inzetten voor de jeugd (d.m.v. hulp bij: cresche, kleutermiddag, jeugdbal, film, gespreksavond, handvaardigheid etc,, kor tom keuze genoeg) kunnen contact opnemen met de secretaresse van Je'ra '70. Het zal wel duidelijk zijn, dat een beetje kennis van jeugdwerk erg guns tig is. Daarom zal er door het Regionaal Jeugdcentrum Noord-Limburg bin nenkort (zodra er voldoende deelnemers zijn) een spoed- basiscursus in IJsselsteyn gegeven worden. De onderwerpen en duur van deze cursus kun nen de deelnemers zelf bepalen. Na afloop krijgen de deelnemers een be wijs van deelneming. In September kunnen liefhebbers nog altijd deelnemen aan de andere cursussen op jeugdwerkgebieaMesen, die eventueel wel een cursus willen volgen maar niet tot de staf jeugdhuis willen behoren (zij het dan, dat ze soms willen inspringen) zijn natuurlijk ook welkom. tcc,-1-u:])e gymles op Maandag is vanaf maandag 20 Maart van 8-9 uur n.m. Nieuwe leden zijn nog steeds van harte welkom. welahruitersDe lflatflte klenaTnnd Yan onze p0ny- club zal worden gehouden op Maandag 20 Maart a.s. in zaal Roelanzia. In overleg met het bestuur van de L.V.B. zal deze kienavond tevens de kienavond van de L.V.B. vervangen. Alle dames zijn dus bijzonder hartelijk welkom. Wij zullen op deze laat ste van onze serie kienavonöen extra fraaie prijzen ter beschikking stellen. Onthoud U dus goed, en zegt het voort: DE LAATSTE KEINAVOND van de Ponyclub is op MAANDAG 20 Maart in plaats van op WOENSDAG 22 Maart, Het oefenschema is hetzelfde als vorige week. Bij slecht weer in de ma nege. Ruiterolub. A.s. zondag 19 Maart wordt er op het ruiterterrein nabij de Kasteelsé'"Bossen in Horst een kringwedstrijd gehouden van de kringen Ven- ray en Horst,De wedstrijd omvat:4-tallen dressuurind.dressuur en sprin gen.Het dressuur begint om 10 uur, en springen om 2 uur.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1972 | | pagina 3