J ERA 70 De jeugdraad IJsselsteyn is op Dinsaag 16 November op nieuw samengesteld. Bij de opening van de vergadering waren in totaal 26 personen aanwezig. De aftredende voorzitter J.Koonings zag zich gesteld tegenover het feit dat er in totaal maar 7 candidaten waren, terwijl L.Jenniskens zijn can- didatuur na een discussie "bovendien terugtrok. Na een kort vraag- en antwoordspel over het nut van een jeugdraad (zon der jeugdhuis) werd door de Heren L.Pouwles em P. Arts gesteld, dat het wenselijk was, dat eenjeugdraad bleef bestaan, ter voorbereiding van de inrichting van (activiteiten binnen) het komende jeugdhuis. Vervolgens werd ter stemming gesteld: a. de verkiezing van een jeugdraad voor 1971-1972 in handen geven van de Dorpsraad. b. Stemming over de nu candidaat staande personen. "4 aanwezigen voor b, 3 aanwezigen voor a, 8 aanwezigen blanco. Het stichtingsbestuur Jeugdhuis stelde bij monde van Dhr. P.Arts, dat het bestuur kon samenwerken met een Jeugdraad, bestaande uit minimaal 5 personen. Stemming: 27 aanwezigen. H. van Asten 13 stemmen J. van Ham 20 L. Janssen R. Poels 5 P. de Weert 24 J. de Wit 16 Behalve Mej. Poels werden alle candidaten gekozen. Op een na de vergadering gehouden stemming binnen de nieuwe jeugdraad werd J.M. van Ham tot voorzitter gekozen. Voor het secretariaat zal men eventueel iemand aantrekken buiten de zittende leden, aangezien men niet tot een keuze kon komen. Ja, en dor zien we wer, mit iets ower de lollige vreje aevend. Elke wèèk wer wat dur bej. Op 8 dezember zal, jammer genoeg, Sylvia Kropman nie kunne optreje ien verband mit en brulleft van en goei kennis. Wel trejt op, Jantje Hendrix. Jan Hendriks van 't tenkstation) zal en par goei plate per- opbod verko~pe. Wie nog plate wil verkoope, kan ze ienlevere bej Jan (Zet op de hoes wei efkes owwe naam en ut bedrag dat ze motte opbrenge Hein zal verder allerlei minse op papier zette. Dur werre verder en paar quiz-jes (b*v. raden maar) gehalde wormit mojv pries te winne zien o.a. en paar lekere vlaaje. En optie je zal te verwachte zien van de talentejachtkampioen. Ok zal d'r en loterijke gehalde werre. Nevve ft aangename ok en paar andere dinge Menier Koning uut Leunen zal aanwezig zien mit allerlei matriaal ower dun derde wereld (o.a. Afrika). Dokter Kroft uut Venroy zal ien ut kort iets vertelle ov^er drugs, hasj. enz.) de gevaore bej ut gebruuk, daorvan enz. Volgende wèèk wer mier ower den aovend. Nogmaals, zurg dat ge den aovend vreej halt, want ut wert een aevend den ge hie gauw zut vergète. Ien 't krentje van 3 dezember zal nog is en totaaloverzicht staon,wat ge allemaol kunt verwachte en dan ien ut algemèn hollands.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1971 | | pagina 4