KORFBALCLUB "DC P."? BKOEF". Uitslagen van ce gespoelde wedstrijden van de afgelopen week: - Poolkorf a 1-3 - Peolkorf B 1-1 - Marijke B 1-1 - Poolkorf asp. 2 13-0 - Spagnum 14-0 Vonckol Girls A Do Treffers Peolkorf C Erica asp. 1 Poelkorf II Do te spelen wedstrijden voor a.s. zaterdag zijn: De Merels A Poolkorf B Be Korf B - Poolkorf A - DOT A - Poolkorf C Vonckol Girls asp. 1 - Poolkorf asp. 1 Do te spolon wedstrijd voor a.s. zondag is: Roka 2 - Peelhorf 2 Scheidsrechter: I. Stevens. Do opstellingen zijn als volgt: Asp. 1 C. Gomiiiors D. Hellegers P. Swinkels M. Svinkels W. PhilipsonA M. van Soest A.-van Gassol T. Derks Res.: J. Vergeldt» Leidster: L', Stiphout. Aanvang 3 uur Vertrek 2.15 uur Aanvang 3 uur Aanvang 3 uur Vertrek 2.15 uur Aanvang 12.45 uur Vertrok 12.15 uur Aanvang 12 uur Vertrek 1100 uur Junioren A. L. Keijsers I. Claessons P. Horrevoots T. Claessons li. Geurts N. Vorgolot M. Swinkels Lvan Di j ck E. Claessons M. Baltisson L. van Ooi L. Heidens Ros.:N. Sanders on R. Dotors. Leidster: I. Stevens Junioren B. V/. Vogels Th. Stevens E.:. Will ems" R. Jcspers Tr. Kustors ïr. Phailipscn Th. Holdons Tr. van Veghcl Ros. II. Swinkels on A. Martens. Leidster Junioren C. W, Claessons M. Hendriks Tr. Winnen M. Arts M. Claessons Fr. Svinkels Tr. Bus M. van Osch Leinmon N. Classens M. Sprcouwcnberg W. Goumans L. Vergeldt. R. van Osch J. Koonings G. Jaspers C. Dorks Res.: R. Koonings en A. Arts en M.Sv/inkols. Leidster: L. van Asten.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1971 | | pagina 4