IF RA70 gl. Onlangs werd op een vergadering van de L.V.B. besloten om met behulp van de kinderen van de beide zesde klassen d.m.v. een handte keningenactie de Provinciale Waterstaat Limburg te bewegen de verkeers veiligheid in IJsselsteyn zo goed mogelijk te krijgen. Inmiddels i3 op het schrijven van 4 Nov. vorig jaar een antwoord binnengekomen met een begeleidend schrijven schrijven van de geqi.Venray. De inhoud van het schrijven van Provinciale Waterstaat is van afwijzende aard. Gemeente Venray is het met deze afwijzing eveneens oneens en heeft ver zocht om contact op te nemen met de verkeerswerkgroep in Venray om zo tot een gezamelijk deskundige aanpak van dit moeilijk probleem' te komen. Inmiddels is reeds deze week een vergadering gehouden met vertegenwoor digers van schoolbestuur, oudercomité, dorpsraad en school. De wensen voor de verkeersveiligheid, in totaal 9, zijn reeds opgesteld en er is een deputatie voor het overleg samengesteld. Uitdrukkelijk moet hier ge steld worden, dat het bestuur van de gem.Venray de volledige medewerking verleent om met spoed tot een oplossing te komen. "Een actie, zoals hier boven genoemd, zou momenteel de op gang gekomen besprekingen doorkruisen en mogelijk zelfs bemoeilijken. Derhalve wordt deze vooralsnog niet ge houden, maar zal zeker doorgaan als alle pogingen mochten stranden. Ruiterclubkringwedstrijd in Horst behaalde het eerste 4- tal van onze vereniging de 1e prijs, en in de totaal- uitslag waar de indi viduele dressuur meegeteld werd, de 5e prijs. Bij de individuele dres- ssuur L.II de 2e pbijs Jac.Lemmens metHennie. Bij het springen klasse licht de 4e prijs Jac.hemmens met Fabiola. Op zaterdag 13 November houdt de ruiterclub weer haar jaarlijkse snert- rit, samen met de jeugdige ruitens van de ponj'dub. Ze gaan dit jaar weer net als vorig jaar naar de Schadijkse- bossen in Meterik, waar dan gezamelijk in de rusttijd erwtensoep zal worden gegeten, s'Avonds is er in zaal Roelanzia een gezellige avond waar dan ook erwtensoep of koffie met gebak aangeboden wordt. Daar worden alle ruiters met echtgenote of verloofde, de ouders van de ruiters, en iedereen die aan het concours hêeTt meegeholpen, beleefd uirgenodigd. Volgende week zal in IJNB. bekend worden gemaakt hoe laat de ruiters zul len vertrekken en hoe' laat s'avonds de snertavond zal beginnen. DORPS RAACX CPNTACTBIJB'BNKOMST met Burgemeester en flet- houders^ verband met de a.s. Contactbijeenkomst met B. en W. op 18 November a.snodigen wij langs deze weg alle besturen van IJsselsteynse verenigingen uit voor een besprekeing van de aan het college voor te leggen vragen op: Z0NDAG 7 November a som 11 uur vm in het Gemeenschapshuis. Indien er inwoners zijn die schriftelijke vragen willen stellen, dan kan men deze tot bovengenoemde datum indienen bij het dagelijks Bestuur van de Dorpsraad. LHelaa3 zijn wij tijdens de afgelopen vergadering niet tot het vromen van een nieuw bestuur gekomen. De opkomst van de IJsselsteyn se jeugd en belanghebbenden was erg klein. A.s. dinsdag 16 November hóuden wij opnieuw een openbare vergadering. Reserveer deze avond Het gaat tenslotte om je eigen belangen. Tot ziens op 16 November. Slii_i®53?>IJT__GEHyyRT__???? ('P Woensdag 8 December is d'r enne lollige aovend ien 't Ge-menschap 3- huus vur iederiëa, kiek uut nor ut volgende krentje. Dur staet al veul miër ien ovver dizze aovend.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1971 | | pagina 4