KORFBALCLUB "DE PEELKORF" Uitslagen van de wedstrijden van de afgelopen weeks DOS asp. 1 - Peelkorf asp. 1 1 - 0 Marijke B - Peelkorf C 0 - 1 Peelkorf A - DOS A 1 - 0 VITESSE I - Peelkorf I 3 - 2 Erica 2 Peelkorf 2 4 - 3 Be te spelen wedstrijden voor a.s. zaterdag zijns ROKA A - Peelkorf A Aanvang 3 uur Vertrek 2 uur Peelkorf B - R.K.Z.S.V. A Aanvang 3 uur De Treffers asp* 1 - Peelkorf asp. 2 Aanvang 12.15 uur Vertrek 11.45 uur Peelkorf asp. 1 - Roka asp. 1 Aanvang 2 uur De te spelen wedstrijd voor a.s. zondag iss Peelkorf I - Roka I Aanvang 12 uur Scheidsrechters de Heer J. van Oekel. De opstellingen van deze wedstrijden zijn als volgts Junioren A Ho Sanders L. Keijsers I. Claessens To Claessens Mo Geurts Rc Deeters M. Swinkels P0 Horrevoets E. C-laessens H. Hendriks L. van Ooi L. Heidens Wisselspeelsterss L. van Dijck en M. Baltussen. Leidsters I. Stevens. Junioren B. W. Vogels Tr. Kusters Th. Heidens Tr. van Vegchel Th. Stevens H. Swinkels R. Jespers Tr. Philipsen N. Classens N. Vergeldt A. Martens W. Goumans Wisselspeelsterss E. Willems en T. Lemmen Leidsters L, Vergeldt Aaspiranten 1 C0 Gommers P, Swinkels D0 Hellegers M, Swinkels J. Vergeldt A. van Gassel M. van Soest T. Derks Aspiranten 2. J. Arts M. Arts M. Fleurkens M. v.d. Leeuw I. Arts T. van Ooi M. Koonings Fr. Janssen Leidster/ M. Stiphout. Leidsters G. Keijsers. Senioren I. I. Stevens Lo van Asten W. Arts T, van Asten G. Bovee M. Arts A. Keijsers Mo Stiphout D. Hendriks J. Swinkels Tr. Claessens L. Vergeldt Wisselspeelsterss G. Keijsers en M. Jenneskens. Middenvak wordt verzocht om het veld klaar te maken.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1971 | | pagina 6