Veteranen* SV* IJsselsteyn(vervolr) Zatcrdar, 50 oktober IJsselstêyn - Overloom- Aanvang: 4 uur(V 2) H. Le-nnens H. v. Ass M. Marcellis A. Emonts A. Wisnans Gr, Philipsen H. Litjens P. Kooninfs W. Koonings W. Broers M. Dericks Leider: J. Wisnans. Res.: W. Ver schuur en - H. v. V/&11. Kerkelijk zangkoor. zon(iag r? November a.s. zal het IJssc-lsteyns ker kelijk gemengd zangkoor, onder leiding van directeur G.Flinsenberg het zondagochtendconcert in de Schouwburg te Venray, mee verzorgen. Speciaal voor de repetitie's voor dit concert willen wij langs deze weg de leden vriendelijk verzoeken de repetitieavonden zoveel mogelijk te bezoeken. Naast een gregoriaans nummer, zullen enkele meerstemmige lied jes of nummers ten gehore worden gebracht. Wij hopen dat deze uitvoering buiten onze dorpsgemeenschap, bij vele vrienden en supporters de wens zal ingeven om dit te kunnen bijwonen - Bestuursuitbreiding. Het zal onze leden niet ontgaan zijn, dat er sedert Februari 1968 geen algemene ledenvergadering van onze K.V.F.-af deling me^r is gehouden. Door het afnemen van de politieke belangstel ng is het voor het bestuur ondoenlijk een vergadering te beleggen waarop naar wordt verwacht zeer weinig mensen aanwezig zullen zijn. Het lijkt obs verstandiger, af en tóe, eventueel in samenwerking met andere afdelingen,- een politieke avond te organiseren, zoals die..er ge weest is op 18 Februari j.l. waar o.a. de Heren Notenboom, Heymans, Mer- tens en v.d.Broek aanwezig waren. Deze avond is toen georganiseerd in samenwerking met de Statenkring Horst. Deze avond was naar onze mening zeer geslaagd. In de afgelopen 4- jaren is ons bestuur door diverse oorzaken (b.v. huwe lijk van bestuursleden en vertrek van elders) teruggelopen van 9 personen naar 4- personen. Om er voor te zorgen, dat Noord-Limburg politiek gezien niet acherop raakt is het toch noodzakelijk, dat er een bestuur blijft, dat contacten onderhoudt met andere afdelingen en kringen op regionaal en provinciaal niveau, hen ande-ro taak van de afdelingsbesturen is het meedoen aan de z.g. werkgroepen. Maandelijks wordt door het partijbureau uit de Haag een bepaald onderwerp ter discussie gesteld. De antwoorden die door de werkgroepen worden gegeven worden in den Haag verzameld en zullen het-Abe- leid in de Haag van de K.V.P. mede bepalen. Een keuze uit behalndeldc onderwerpen van de laatste tijd ziet er als volgt uit: - Integratie van de werkende gehuwde vrouw. - Sport en politiek. - Troonrede en miljoenennota. - Zelfstandigen in beroep en bedrijf. - Zedolijkheidswetgebing. - Bejaardenpolitiek. - Volkshuisvesting blijft moeilijk. Wil het bestuur met deze taken verder gaan dan zal het moeten worden uitgebreid met enkele personen. Wij doen daarom langs 'deze weg een op roep aan belangstellenden die betrokken willen worden bij bespreking van tal vaninteressanté onderwerpen, zich te melden als bestuurslid bij de voorzitter of secretaris van onze afdeling, resp. Dhr. H.Philipsen of JJenniskens Contributie 1971-1972. Eenkele dagen geleden hebben alle leden van onze afdeling uit Sittard em contributi-ekaart ontvangen voor het nieuwe ver enigingsjaar 1971-1972. Mogen wij alle leden verzoeken hun contributie voor het lopende jaar te betalen. Doet het meteen, dan kunt U het ook niet meer vergeten I Wij danken U bij voorbaat voor Uw bereidwilligheid. Het bestuur.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1971 | | pagina 4