KOREMLCLUB "DE; PBELKORE" Op woensdag 20 oktober a.szal de Korfbalclub er weer op uit trekken om de kas een beetje bij te spekken Dit keer niet om een zakje te vullen maar met heerlijke oliebollenspullen Evenals het vorige jaar zijn de oliebollen ook dit jaar weer lekker gaar De oliebollen zijn gevuld met krenten Dus..kijkt IJ niet op een paar centen Stuur onze leden niet zonder meer voorbij want met Uw steun is de Peelkorf weer blij Mensen uit Ysselsteyn, woensdag zal het dus gebeuren onze leden komen ook langs Uw deuren. ONZE LEUS s Elkeen uit een gezin een oliebol en de buikjes zitten weer lekker vol! Mi! I In verband met het bezorgen van de oliebollen? worden alle leden vriendelijk verzocht om op woensdag 20 oktober a.s. om 9»30 nnr aanwezig te zijn bij Gesry.Keijsers. Wij rekenen op jullie medewerking. De foto's van het toernooi en van het 50-jairig besiaansfeest van Ysselsteyn zijn klaar. Deze zijn speciaal gemaakt van asp. I en II, Voor a.s, zondag kunnen deze foto's nog bijbesteld worden bij G. Keijsers. De uitslagen van de wedstrijden van afgelopen zaterdag en zondag zijn als volgts Peelkorf asp. 1 - Peelkorf asp. 2 2-1 Peelkorf C - De Merels B 1-2 Peelkorf B - De Treffers A 2-1 Peelkorf A - De Korf A 1-2 Asten Heusden I - Peelkorf I 3-1 Neerkant I - Peelkorf 2 4 - 3 De te spelen wedstrijden voor a.s. zaterdag zijn als volgt: Marijke A - Peelkorf B Peelkorf C Peelkorf asp. 2 De K0rf B Boka asp. 2 Aanvang 5 uur Vertrek "2.15 uur Aanvang 5 uur Aanvang 2 uur De te spelen wedstrijden voor a.s. zondag zijn als volgts Peelkorf I - Be Liko's I Aanvang 15*30 uur Scheidsrechters de Heer A. v.d. Weijer, Peelkorf 2 - Swift 5 Aanvang 10 uur Scheidsrechters Leidster Swift. PONYCLUB 'f DE WELSHRUITERS Om op het laatste concours van dit seizoen een goed figuur te slaan worden alle ruitertjes en amazones zatermorgen op het oefen terrein "bij J. Smits verwacht* We beginnen om 10.00 uur.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1971 | | pagina 5