l.l.t.b IJSSELSTEHn DI1TSDAG 25 AUGUSTUS OPEN DAG 1111 l'n verband met de officiële in bedrijfstelling van onze nieuwe bedri.tjfsappa ratuur, meent ons Bestuur er goed aan te doen, onze dorpsgenoten in de gele genheid te stellen ora eens nader met ons bedrijf kennis te maken. V/ij houden daarom opi T M a n ~,c LLLS- JUL G 25, Augustus a.a., een "open dag", vanaf half 2 tot half 6, waarop eenieder die belangstelling heeft voor ons bedrijf, van harte welkom is. Directie en personeel van ons bedrijf zullen U graag ontvangen, en zullen er prijs op stellen, wanneer veel dorpsgenoten van de bezichtiging von onze mengvoederfabriek gebruik willen maken. Voor de leden van onze coöperatie en hun dames zal DINSDAG 2_5_ Augustus^ een cabaretavond worden georganiseerd in het Gemeenschapshuis, onder leiding van Ab Hofstee, alias "Boer Voorthuuzen". Deze avond begint om half acht. Let programma is als volgt: 1. Opening. 2. Ab Ilofste. 3. Harion Wardenaar. A. 2 Carselly's. 5. Ab en Harion. 6". Poter Grooney. 7. Mr. Simpel. 8. Ab Hofste. 9. Pauze. 10. Marion. 11. 2 Carselly's. 12. marion en Ab, 13. Clown Doppio. lA, Marion V/ar denaar. 15, Peter Grooney. 16. Finale, Regie.; Ab Hofste. Muzikale omlijs ting: Jan Karste op zijn clcctronisch orgel. Algehele 1eiding: G.G. Goudriaan. Wij v/u nee 11 II Ij ij voorbaat vojel genoegen, en verwachten zowel s'middags als s'avonds een grote opkomst. Het bestuur. Met een korte maar vrolijke inleiding» Uw gastvrouw met een praatje en een liedje. Met een keur van melodiën op hun electronische accordeons. In een schets. Komische magic act. Als taxi- chauffeur met zijn muzikale auto, taxi no. 13- Als boer Voorthuizen, even lekker lachen. Leid het tweede gedeelte in. Met een fijne meezinger. In oen schets. Met zijn onmuzikale clownerie. Met haar quiz, per seconde wijzer, 15 minuten Inchon, Ben wondere wereld met een grote bloemen show. Door het hele gezelschap.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1970 | | pagina 7