KOLFBAL CLUB D PBELKOEF KOEFBALNILWS. Eindelijk, hot is gelukt, we zijn kampioen Op zondag 19 april werd de laatste en beslissende wedstrijd van de kompetitie '69 - *70 gespeeld. Een wedstrijd die het kampioenschap in de 3e klasse en de promotie naar de 2e klasse zou bewerkstelligen. Onze tegenstandsters werden liefst met 4-0 verslagen en mede daardoor werd de titel en de promotie een feit. Ter gelegenheid, van het behaalde kampioenschap on de promotie naar de 2e klasse houdt het bestuur en hot kampioens-12-tal op zaterdag 9 fiisi van 18.30 uur - 20,00 uur receptie in Zaal EOELANZIA" waarna een dansavond zal volgen. Ilopenlijk laten de ouders van onze ongemerkt voorbij gaan, maar maken gebruik de sportieve interesse van door het tonen van belangstelling. Tot za ter-dag in ZA-J. EOELANZIA leden d ze zij van de hun dochter recap ie niet gelegenheid te stimuleren GE VLAAG L. Het bestuur van de Peolkorf vraagt voor de aspiranten en junioren, energieke dames die enkele uren per week zouden willen besteden aan de training en begeleiding van onze aspiranten- en juniorenteams. De begeleiding brangt met zich mee dat U enkele uren van do zaterdagmiddag spendeert als leidat Gezien ons ledental (75 actief spelend) en de te verwachten jaarlijkse groei van onze vereniging komen wij LEIISTEES te kort ïïanneer dit te kort niet wordt aangevuld, houdt dit in dat we ga genoodzaakt zijn de leeftijdsgrens te verhogen, wat tot gevolg heeft, dat aan veel schoolgaande kinderen de vreugde van hot korfbalspel zal worden onthouden!!!! U kunt 8-12 kinderen die vreugde geven door een paar uurtjes van Uw zaterdag-middag op to offeren. Iiogene die belangstelling hebben of nadere Inlichtingen wensen, stellen zich in verbinding met I.ïarjan van der Leeuw (tel. 04785 - 505). Hot bestuur van de Peolkorf. Ee te spelen wedstrijden voor a.s. zaterdag zijn: Marijke A - E.K.S.V, C Bruhcze asp. 2 r E.K.S.V, asp, 2 Le opstellingen zijn als volgt: T, Claessens N. Sanders P. Horrevoots M. Baltissen Asp. 2. Th. Stevens H. Svinkels Pr. Swinkels E. Koonings L. van Lijck N. Grienen. L. Janssen Pr, Hooyakkers Claessens C. Larks N. Classens J, Koonings, Aanvang 3 uur Vertrek 2.30 uur Aanvang 3 uur Vertrek 2.30 uur de Poelkorf C. T] Claessens N. Vergelct H. Hendriks L. van Ooi 4 I

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1970 | | pagina 3