S. V. IJsselsteyn (vervolg) Veterancnvoetbal Zaterdag, 25 april: Oploo - IJsselsteyn Aanvang: 5 «30 uur L. Swinkels Vertrek: 4>45 uur Teunissen W. Verschuuren H. Litjens A. Wismans W. Broers H. Koonings P. Koonings J. v. Meijel M. Marcellis G. Philipsen Res.: J. Stevens. Afmeldingen voortaan uitsluitend op vrijdagavond tussen 7 - 0.30 uur. De komende wefefen vieren we enkele feestdagen, waarop de Boerenleenbank. boerenleenbank gesloten zal zijn. te weten: Donderdag 30 April (Konin ginnedag). Dinsdag 5 Mei (25 jaar bevrijding) Donderdag 7 Mei (Hemel vaartsdag). Gelieve met deze sluitingsdagen tekening te houden. Reigdeviezen. Nu het vacantieseizoen in zicht komt willen we nog eens tiw aandacht vestigen op het verkrijgen van buitenlands geld bij de Boe renleenbank. Duitse marken hebben we ten alle tijde invoorraad, terwijl wij valuta van andere landen als U deze vóór 12 uur besteld, de volgende dag met de post krijgen bezorgd. Gaat U dus op reis naar^het buitenland, bestel dan tijdig Uw vreemd geld bij onze bank. Indien vóór 12 uur be steld, de volgende dag om 11 uur op de bank aanwezig. Duitse marken steeds in voorraad. C-ontacten Duitse jongeren. jn verband me-fc $e komst van Duitse jongeren elk jaar is ep op initiatief van Mhr. Pastoor dit jaar een comité opge richt, dat zich met de ontvangst van deze Duitse jongeren zal belasten. Om de band met de bevolking van IJsselsteyn te bevorderen zag men gaarne dat IJsselsteynse gezinnen een of twee Duitse jongeren een dag in huri huis opneemt in de familiekring, s'Avonds zullen dan de gastgezinnen'met hun gasten worden uitgenodigd op'een gezellige contactavond. De hoefden van de gastgezinnen zullen bij voorkeur zelfstandigen zijn, aangezien het de bedoeling is, dat de gasten gewoon ingeschakeld worden in de da gelijkse Werkzaamheden op het bedrijf. Men denkt hierbij vooral ook aan de gezinnen waarvan de leden mee naar Duitsland gaan. Daar er drie groepen komen dit jaar, kaft men zich opgeven voor meer dan een dag. Opgave kan geschieden tot 1 Mei, bij P«v.d. Kolk, Timmêrmanne- weg 12, tel.529. Ouderabond. maan(jag 27 April 1970, te 19.30 uur, wordt in het Gemeen schapshuis te IJsselstèyh weer de jaarlijkse ouderavónd gehouden. Het oudercomité en het schoolbestuur nodigen alle ouders uit, op deze avori aanwezig te willen zijn, ook dus de ouders van de kinderen, die de kleu terschool bezoeken. De agenda voor deze avond is als volgt: 1. Opening door de voorzitter van hetoudercomité. 2. Twee toneelstukjes, opgevoerd door schoolkinderen, gevolgd door een blokfluitoptreden. Pauze, waaronder gelegenheid voor het naar huis brengen van de kinderen. 3. Uiteenzetting door Mhr..Pastoor over: a. 1e H»Communie op 10 Mei 1970. b. Toedienen van H.Vormsel door Mgr. Beel op 12 Juni 1970. c. Plechtige H.Communie/schoolverlatingsdagen. Discussie over deze onderwerpen is mogelijk na de spreekbeurt van Dhr. Steverink, hoofd der school. 4. Spreekbeurt door het hoogd der school betreffende "Onderwijsvernieu wing" 5. Diverse mededelingen door de voorzitter van het oudercomité. 6. Rondvraag en 7. Sluiting. Het oudercomité en het schoolbestuur yerwachten een grote opkomst en wen sen allen reeds bij voorbaat een plezierige on leerzame avond toe. Te koop: partij hooi, M. Gommers, Peelweg 27. Chauffeur gevraagd voor vracht wagen. B.Binders en Zn., Kerkweg 9. Aspergestekers gevraagd, 2 stuks, J. Idema, Rouwkuilenweg 29.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1970 | | pagina 4