KOPBAL-CLUB Uitslagen van de wedstrijden van afgelopen zaterdag en zondag: 3-0 afgelast 1 - 0 0-2 0-2 3 1 Peelkorf I - Be Merels 2 Bos A - Peelkorf A Peelkorf B - Olympia A Bruheze A - Peelkorf C R.K.Z.S.V. asp. 1 - Peelkorf asp. Peelkorf asp. 2 - Marijke asp. 2 Be te spelen wedstrijden voor a.s. zaterdag zijn: Peelkorf C - Peelkorf asp. 1 - Be Xiko1s asp. 2 - Be Korf B Bruheze asp. 1 Peelkorf asp. 2 Peelkorf I - Piducia I Be opstellingen zijn als volgt: Junioren C. T. Claessens N. Sanders P. Horrevoefs M. Baltussen Aanvang 4 uur Aanvang 3 uur Aanvang 3 uur Vertrek 2*15 uur Be te spelen wedstrijd voor a.s. zondag is: Lvan Bi j ck H. Grienen L. Janssen Pr. Rooyakkers Aanvang 12 uur. 1'. Claessens II. Hendriks N. Vergeldt L. van Ooi leidster: Jeanne Swinkels 1spiranten I. S. Willems Pr. van Vegehel Th. Heidens Tr. Philipsen Res. T. Custers. Leidster: Leny Vergeldt T. Lej,men W. Vogels W-. G-oumans A. Martens Aspiranten 2 Th. Stevens H. Swinkels U. Classens R. Koonings Pr. Swinkels C. Berks J. Koonings Claessens Leidster: G-erry Keysers Senioren I. Stevens L. van Asten Wf. Arts ftxlr&s G-, Keysers T. van Asten M. Jenneskens G. Bovee M. Stiphout Tr. Claessens L. Vergeldt J. Swinkels B. Hendriks Res. P„ Heidens. Mededeling voor diegenen die mee moeten spelen!!!!! Willen jullie er voor zorgen dat je tenminste een kwar tier voor de aanvang van elke wedstrijd aanwezig "bent. Het "brengt een hoop ongemakken mee, wanneer je er op het allerlaatste moment aan komt rennen. Ook op diegene die reserve staat wil en wij een "beroep doen* Kun je niet aanwezig zijn bij de wedstrijd meld je dan heel even af bij een van de leidsters!!!! Er liggen nog steeds foto's die niet afgehaald zijnj Op 2e pinksterdag is in Veldhoven weer het jaarlijkse korfbalclub- toernooi. Ook Ysseisteyn neemt hieraan weer deel en wel met 6 twaalftallen. Aangezien geen van de leden zich afgemeld heeft, verwachten wij ook dat iedereen bereid is mee te gaan. We vertrekken met twee grote bussen en alle supporters die mee willen zijn van harte welkom.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1970 | | pagina 4