ONDERZOEK GASVERBRUIK in IJ S S E L S I E I N. In vervolg op de laatsgehouden hearing is door het comité IJsselsteyn een ver gadering belegd met de 3 standsorganisaties. Op deze vergadering werd o. a. besloten een onderzoek te doen houden naar een eventueel gasverbruik in IJsselsteyn, indien de mogelijkheid van aansluiting- op het aardgasnet zich zal voordoen. Blijkt uit dit onderzoek dat een bepaalde hoeveelheid gasafname gegarandeerd zou kunnen worden, dan zou gefundeerd bij de Gemeente aangetoond kunnen worden om tot die aansluiting verdere stappen te ondernemen. In onderling overleg met de standsorganisaties werd afgesproken dat inlevering van onderstaande vragenlijst kan plaats hebben bij de secretariaten van deze organisatiesrespectievelijk: L.L,TaB., Peter- Janssenweg' 1 (M. Kappen). N.K.V.v. Montfortstraat (J. Wismans). Middenstand, Heidsepeelweg (J. Verlinden). NAAM: A BR ES.: Als U gasaansluiting zou hebben, wat zou U dan hiermede willen verwarmen: "WOONHUIS: Ja/Neen (Doorhalen wat van toepassing is) V A R K E K S. S T A L L E N M 3,inhoud. PLUIMVEEHOKKEN M 3, inhoud. Eventueel andere te verwarmen ruimte:M 3,inhoud. Zij, die nu reeds gasverbruikers zijn zouden wij willen vragen hieronder het aantal MJ verbruik per jaar in te vullen. M 3. Indien TJ oliestook- verwarming hebt wat is dan Uw verbruik in liters per jaar. LITER. Vriendelijk doch dringend zouden wij U willen vragen dit formulier zo nauw' keurig mogelijk in te vullen, en uiterlijk Paaszaterdag 28 Maart 197.0?. in te leveren bij het secretariaat van de U passende stands- organisatie. Degenen, die niet bij een van de voornoemde organisaties zijn aangesloten kunnen dit formulier toch op een van vorenstaande adressen inleveren. Comité "IJsselsteyn".

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1970 | | pagina 7