Op Vrijdag 27 Februari 197.0 wordt in het Gemeenschapshuis s'avonds om 8 uur de jaarlijkse parochievergadering gehouden, van de parochie van de K, Oda te ÏJsselsteyn. Bij deze nodigt het kerkbestuur en de parochieraad alle parochianen uit., tot. het bijwonen van deze parochievergadering (dus niet alleen gezinshoofden, maar ook de vrouwen en de jongeren 1, Opening door de Zeereerw. Heer- Pastoor, 2» Persoonlijk woord van Mhr. Pastoor' in verband, met |jet ingezonden stuk in het Dagblad voor. Noord Limburg, d.d. 3 Februari 1270. Hierna mogelijkheid tot discussie over het vorenstaande, 3. Toelichting op het financieële overzicht van de parochie zoals dit aan de ommezijde is vermeld, en toelichting gezinsbijdragen. Verslag liturgische commissie. 3* Verkiezing leden parochieraad, aftredend zijn Dhr. L.Pouwels, Dhr. H.Peeters en Dhr. M.Janssen. Dhr. L.Pouwels en Dhr. H.Peeters zijn herkiesbaar, Dhr. M.Janssen io afgevaardigde voor de mannelijke jeugd. In deze vacature kunnen alleen candidaten uit deze groep worden ingediend. Een en ander vol*" gens de hierna te noemen procedure. Tot voor de parochievergadering kunnen voor iedere vacature candidaten schriftelijk worden ingediend. Iedere candidaat dient gesteund te worden door minstend 5 handteke ningen van parochianen, waarbij tevens dient te worden vermeld voor welke vacature de gestelde candidaat bedoeld is. De schriftelijke candidaatstellingen kunnen worden ingediend bij Dhr. A.Tielen secretaris parochieraad, of bij ondergetekende. 6, Comité "ÏJsselsteyn". 7. Mededelingen. 8o Rondvraag 9* Sluiting. Agendapunt 6, op verzoek van comité ÏJsselsteyn. Voor de goede orde verzoeken wij -diegenen die de vergadering bezoeken, om deze bijlage van IJNB. mee te brengen. Vertrouwende op een goede opkomst, Namens Kerkbestuur en Parochieraad, Claessens, secretaris. In een ingelaste pauze «itloting obligaties Gemeenschapshuis.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1970 | | pagina 4