KORFBALCLUB. Op de allereerste plaats een hiep hiep hoera voor onze .junioren B. Zi.i hebben het dit jaar weer gepresteerd om kampioen te worden en zijn nu definitief gepromoveerd naar de 3® klassewaarin ook het senioren-twaalftal speelt. We hopen dat het daarin net zo zal gaan als in de 4® klasse® Als we de officiële gegevens van de Bond binnen hebbenzal er een receptie plaats vinden. Hog even wachten? want..er zit nog een kans in dat onze Aspiranten I ook kampioen worden dit jaar. Dus aspiranten? op naar de beslissingswedstrijd en doe je best. Toernooien-nieuws Eindelijk is het dan zoverl 2e Pinksterdag? het langverwachte toernooi in meerveldhoven? waaraan dit jaar 210 twaalftallen deelnemen. Dit toernooi wordt gehouden op de Jongelingsvelden aan de Burg» van Hoofflaan in Meerveldhoven» Aangezien dit het 10e Bondskorfbal—toernooi is? zal het dit maal een feestelijk karakter hebben. Om half 1 heeft de officiële opening plaats. Het is dan de bedoeling? dat er een défilé gehouden wordt van alle deelnemende verenigingen. Onze leden zijn dus verplicht om het volgende aan te trekkens een witte swaeter zwarte terlenka-korfbalrok (de nieuwe rokjes zijn gearriveerd? dus als je er nog geen hebt? meld je dan even bij Gerry Keysers Tel.232) witte lange sportkousen (neem eventueel andere kousen mee om aan te trekken met spelen) korf bal s®kcenen of gymschoenen. Heb je iets niet? laat dit dan even bij een van de bestuursleden weten? dan kan er nog voor het een en ander gezorgd worden. Ga dus geen extra onkosten maken? door iets nieuws te kopen? maar bel eerst, dan wordt dat nog even geregeld. We vetrekken {s-morgens om 8.15 uur. Zorg er dus voor dat je uiterlijk 8 uur op het schoolplein aanwezig bent? opdat we op tijd in Meerveldhoven zijn. De eerste wedstrijden zijn namelijk al op uur. We gaan met 2 bussen van de Zuid-Goster Denk aan je lunchpakket. Drank is op het Korfbalveld verkrijgbaar. We hopen? dat er evenals vorige jaren? ook dit jaar weer veel ouders van onze leden naar dit prachtige toernooi komen kijken. Ook supporters zijn van harte welkom. Br zijn nog plaatsen vrij in de bus. Dus als je nog mee wilt, geef je dan op bij een van de bestuursleden. De kosten bedragen voor niet-leden 2,50 voor leden 2?

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1969 | | pagina 3