KORFBALCLUB. Uitslagen van de wedstrijden van de afgelopen zaterdag en zondag: de Groentjes A - R.K.S.V. B 0 - de Groentjes asp. I - R.K.S.V. asp. I 0-1 ERICA I - R.K.S.V. I 8-2 Be te spelen wedstrijden voor a.s. zaterdag zijn: OLYMPIA A - R.K.S.V. A R.K.S.V. C - The Blue Stars B Fiducia A - R.K.S.V. B Marijke asp. 2 - R.K.S.V. asp. 1 Aanvang 4 nur Vertrek 3-15 uur Aanvang 3 uur Aanvang 3 uur Vertrek 2.30 uur Aanvang 4 uur Vertrek 3.30 uur Be opstellingen van deze wedstrijden zijn als volgt: R.K.S.V. A M. Swinkels (Mieke) G. van Bijck E. Vogels M. Stiphout MKlomp M. Pools A. Janssen C. Arts M. Hellegers I. van der Leeuw A. Philipsen M. Smeets R.K.S.V. B T. Arts Cvan Ass Arts Tr. Stevens R.K.S.V. C I. van Ass L. Keysers M. Swinkels Lemmen Aspiranten I, H. Sanders H. Crienen T. Claessens I. Claessens Jvan der Leeuw R. Willems 3?r. Rooyakkers R. Janssen L. Janssen L. Heidens Th. Kusters M. Stiphout Prancien Rooyakkers E. Fleurkens L. van Ooi M. Baltissen Tr. Claessens M. Stevens II. Peeters E. van Haperen E. Claessens H. van Aer Leeuw E. Willems (Tim.) H. Hendriks Jullie zien dat alle twaalftallen a.s. zaterdag een wedstrijd moeten spelen. Wij hopen dan ook, dat elk lid zijn medewerking hieraan zal geven en dat er zich dan ook niemand af zal melden, aangezien we dan in alle twaalftallen aspiranten in moeten plaatsen. Bat is voor jezelf en voor het Betreffende twaalftal niet leuk, vooral nu er hcpenlijk enkele kampioenschappen voor de deur staan. Bus....kop op jongens en doe allemaal mee!!!!!!!! A.s. zondag is er ook een wedstrijd voor de senioren en wel: de Merels 2 - R.K.S.V. I Aanvang 12 uur Vertrek 11 uur Be opstelling van deze wedstrijd wordt op de training hekend gemaakt. Hierbij willen wij dan ook nog vermelden dat 2e pinksterdag wederom het jaarlijkse korfbaltoernooi zal worden georganiseerd in Veldhoven. Houden alle leden zich hiervoor vrij., want....... wij gaan er met z'n allen heen. Het Bestuur

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1969 | | pagina 5