PAROCHIEVERGADERING Op donderdag 27 mrt. 1969 wordt in het gemeenschapshuis 1s avonds om 8 uur de jaarlijkse parochievergadering gehouden van de parochie van de Ho Oda te IJsselsteyn Bij deze nodigt het kerkbestuur en de parochieraad Alle PARQCHIAN/ EN uit tot het "bijwonen van deze parochievergadering (Dus niet alleen gezinshoofden, maar ook de vrouwen en de jongeren) Agenda: 1 Opening door de Zeereerw. Heer Pastoor. 2 toelichting op het financieel overzicht van de parochie zoals dit aan de ommezijde is vermeld, en toelichting gezinsbiddrage 5 Restauratie kerk verslag. 4 Verslag Liturgische commissie 5 Verkiezing leden parochieraad. Aftredend zijn Mevr. Giesberts, Mej. Klomp, en Mej. Claessens, Puttenweg. Mej. Claessens en Mej. Klomp zijn afgevaardigden voor de vrouwelijke jeugd. In deze vacatures kunnen alleen Kandidates van deze groep worden ingediend. Een an ander volgens de hierna te noemen procedure. Tot voor de parochie vergadering kunnen voor ieder van deze vacature kandidaten schriftelijk worden ingediend. Iedere kandidaat dient ge steund te worden door minstens 5 handtekeningen van parochie- anen, waarbij tevens dient te worden vermeld voor welke vacature de gestelde kandidaat bedoeld is. Be schriftelijke kandidaatstellingen kunnen worden ingediend bij de voor - zitter van de parochieraad Dhr. L. Pouwels of bij onder getekende 6 Bestuursverkiezing Comité IJsselsteyn Namen der kandidaten zullen voor aanvang van de verkiezing bekend worden gemaakt. 7 Mededelingen (aanvangstijden missen) 8 Rondvraag 9 Sluiting Agendapunt 6 op verzoek van comité IJsselsteyn. Voor de goede orde verzoeken wij diegenen die de vergadering bezoeken, om deze bij lage van IJJJ.B. mee te brengen. Vertrouwende op een goede opkomst. Namens kerkbestuur en parochieraad. W. Claessens, secr.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1969 | | pagina 7