IJSSELSTEIJNS NIEUWSBLAD 21 mrt, 1969- Zondag: 7*30 Ism, v. d, parochie jaargang 8 no.20 10.00 Hoogmis'gesticht j&arget. v. Martinus Arts en Maria Janssen. 11.30 leesmis. Maandag: 8.00 Ism, v. d. overl. fam. Arts - Jenniskens. Dinsdag: 8.00 maandd. v. Leonard Haessen. Woensdag: 8.00 maandd. v. Jacq. Janssen. Donderdag: 19,00 avondmis v. Peter Joh. v. Dijck. Vrijdag: 8.00 Ism. v. Int. v. d. fam. Wismans - Gooren. Zaterdag:. 19.30 avondmis v. Jacq. Janssen best. d.d. buurt. Misdienaars: zaterdag: 1.9*30 u. v. Asten - Spreeuwenberg. 'zondag: 7*30 u Winnen - Clerkx 8.43 De Wit - Arts. 10.00 Bos - Janssen 11.30 Janssen - Cox Daar..er zich nog niet genoeg opgegeven hebben om een Duitse jongen of meisje op zondag 27 april op het middagmaal uit te nodigen zouden we nog eenswillen vragen om dit te doen De Duitse jeugd nodigt tevens uit aan degenen die willen en kunnen om met hen hun trip door Holland mee te maken. De onkosten bedragen alleen het eten en overnachten in jeugdherbergen. De reis is vrij. ne gaan maandag naar Rotterdam; Dinsdag Lisse en Haarlem; Woensdag Texel; Donderdag: Texel: Vrijdag: Alkmaar, Volendam, Marken en Noord- wijk: Zaterdag: Amsterdam.. Zondag terug. Wie mee wil gaan vlug opgeven daar plaats-besnrc^er worden ?n de jeugdherbergen. Tuinbouwvereniging AugurkentelersDe mogelijkheid bestaat om de augurken het komende seizoen coöperatief' te laten sorteren. Indien er telers zijn die dit wensen kunnen^ zij hierop rekenen-, Panfare l'De Feelklank" Verleden week maakten" wij bekend dat er op zaterdag 22 mrt. èen mu ziekavond gegeven zou worden, deze is om bijzondere redenen uitgesteld en zal zoals nu is vastgesteld gehouden worden op zaterdag 12 april a.s. Tevens maakt het bestuur bekend dat in de eerstkomende weken weer de ere-leden en .onateurskaarten worden aangeboden. Wij Hopen dat even als andere jaren, weer op Uw allermedewerking gerekend kan worden, zonder Uw steun kunnen wij de fanfare niet op de been houden. Dus indien de leden bij U aankloppen, stel hen dan niet teleur, het bestuur is er U bij vcorbaat dankbaar voor M.B.L. - K.P.J, Op zaterdag 22 mrt. a.s. zal dë Kringuitwisseling zijn met de N.O. Polder. Deze wordt gehouden in zaal Rongen in Oirlo. Alle leden zijn welkom. Aanvang 19-30 u. Leden die interesse hebben voor de Kulturele Dag op 9 a ril te Sittard kunnen zich opgeven voor 24 mrt. bij het bestuur. Bijenbond. Op maandagavond 24 mrt. a.s. zal de jaarlijkse feestavond zijn bij H. v. Asten. Aanvang 8 uur. Op deze avond zal tevens vertoond worden een film over het leven van een bijenvolk. Geïnteresseerden zijn van harte welkom om van deze mooie natuurfilm te genieten.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1969 | | pagina 1