Is het alweer enige jaren geleden dat kalk op cfe "betreffende pen celen strooide, "bedenk dan dat jaarlijks zo'n 4 a 500 kg. kalkmeststof uitspoelto Deze verliezen kunt U het beste éénmaal per twee a drie Jaar aanvullen door 1000 a 1500 kg. kalkmeststof te strooien. Voor bieten is het altijd voordelig om 1000 a 1500 kg kalkmeststof extra te strooien ook al is de pH in orde. De geadviseerde giften die 2500 kg. kalkmestsof jer Ha. te boven gaan kunt IJ het beste in 2 porties verdelen. Geef dan 2/5 vóór en 1/5 na het ploegen. De aanvullende gift die U geeft om de kalkverliezen tegen te gaan of de kalkgift voor suikerbieten kunt U het beste over het geploegde land geveno *r La/ 1st U dat U in onze bedrijfsgoedrenwinkel terecht kunt voor schoonmaakartikelen, en mocht U met het schoonmaken ontdek ken dat er links en rechts ook nog wat hersteld moet worden dat de benodigde artikelen hiervoor ook bij ons verkrijg baar zijn zoals verf, vulmiddelen enz. dat U voor het schoonmaken van varkenshokken, kippenhokken en andere stallingen veel gemak kunt hebben van STALLOSYL (maakt mest los van muren en houten planken met veel minder water dan normaal) dat wij ook gloeilampen hebben voor de verlichting van huis stallen e.d. dat wij U tevens biggenlampen kunnen leveren dat U bij ons ook terecht kunt voof bloemaarde, compost en gedroogde koemest in diverse kleinverpakkingen. dat wij voor Uw bloemen ook bloemenmengmest in kleinverpakkin: hebben m L.L.T.B., Usselsteyn. afd. kleingoed. L.Y.B. Maandag 17 mrt. om 7-50 u kienen bij H. v. Asten. In de volkshogeschool "Geerlingshofte Valkenburg -Houthem zul len in de maand april en mei vormingsdagen gehouden worden en wel op maandag 14 april t/m woensdag 16 april, van woensdag 16 april t/m vrijdag 18 april, van maandag 5 mei "t/m woensdag 7 mei en van woensdag 7 mei t/m 9 mei. Per keer kunnen er 4 leden van de afdeling deel nemen. De kosten bedragen 30.per deelneemster en kan bij aankomst betaald vorden. Als er dames zijn die interesse voor deze dagen hebben kunnen zij zich opgeven bij Mevr. Swinkels 04930 -2019- Voor de dagen in april vóór 20 maart en voor de dagen in mei vóór 1 april. Deze week is het betalen voor de zwemsters, daar dit vorige week per vergissing vergeten is. Maandag 17 mrt. begint de cursus reparatie in de huishouding om 8 uur in het gemeenschapshuis. Er zijn nog enkele plaatsen in de bus vrij naar Kevelaer. Er bestaat nog gelegenheid zich op te geven tot 17 mrt. Kaartjes voor de stille omgang zijn vanaf heden t/m 19 mrt. ver krijgbaar bij Gebr. Keysers Lovinckplein.De kosten zijn dit jaar 12.50 Hierin zijn contributie en afdracht aan de kring inbegrepen. De regeling voor de afdeling IJsselsteyn is als volgt: Plechtig lof te Oostrum aanvang 21.30 u Vertrek van de trein 22.14 u, trein K, aankomst A'dam 0.21 u Eerst wordt de stille omgang gehouden en daarna direct de hoogmis in de kerk van de "Krijtberg"Verttek per trein K uit A'dam 4.30 u. Aankomst te Venray 6.36 u. Deelnemers worden verzocht voor eigen reisgelegenheid naar Oostrum en terug te zorgen. MTBTlV Donderdag 20 mrt. houdt de M.B.L. een kienavond voor alle leden. Aanvang 8 uur in zaal Bos.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1969 | | pagina 5