KORFBALCLUB. Attentie voor alle lachen van onze vereniging. Nu Ge sneeuw weer van Ge vol e'en verdwenen is, kunnen wij ook weer aan de training beginnen. Déze beginnen niet zoals reeds eerder vermeld was in het IJ.N.B. op vrijdag 28 februari, maar op vrijdag 7 maart a.s. voor Junioren en Senioren er op woensdag 5 maart voor de aspiranten. Op zaterdag 8 maart vangen weer de eerste wedstrijden aan, mits de weersomstandigheden dit toelaten. Stel ons dus niet teleur en kom vé'kelijks op de training. Verder hebben we een andere contributie-regeling getroffen. Voortaan moeten alle leden hun contributie zelf betalen en wordt deze niet meer aan huis opgehaald. .Leze baaling moet- geschieden elke eerste woensdag van de maand voor de aspiranten en elke eerste vrijdag van de maand voor de junioren en senioren. Een van de bestuursleden zal dan op het veld aanwezig zijn om de contributie in ontvangst te nemen. Jullie ontvangen allemaal een.kaart, die dan elke maand afgestempeld wordt. We hopen dat elk lid zijn medewerking hieraan zal geven. ZATERDAG- 8 MA.-CRT a.s. is er in Zaal Bos een JeugGbal voor de hele jeugd van Ysselsteyn 'g Middags van 2 tot >5 is er dansen voor de jeugd in de leeftijd van 0 tot 12 jaar en 's avonds voor de jeugd van 12 tot 16 jaar. De entree is 's middags f. 0,50 en 's avonds f. 1, Voor jullie spelen de COSY '67 uit OVERLOON, Iioudt deze dag vrij. Oudervereniging Op 24 febr. 1969 werd op-een-vergadering van het oudercomité van IJsselsteyn, het programma vastgesteld voor de a.s. ouderavond op 10 mrt. 1969 te houden om 2.0.00 uur in het gemeenschapshuis. Dit programma ziet er als volgt uif: 1. Opening door de voorzitter. 2. Uiteenzetting door het hoofd der school over nieuwe opzet leer plan en leerprogramma, waarin de nieuwe inzichten op onderwijs gebied belicht worden. 5- Spreekbeurt door Mevr. Remmen uit Venray over sexuele voor lichting van de kinderen. Na deze spreekbeurt wordt een pauze ingelast, waarin aan de aanwezigen briefjes worden verstrekt, waarop de eventuele vragen kunnen worden gesteld, die dan door Mevr. Remmen beantwoordt zullen worden Ten slotte zal door de aanwezige ouders beslist dienen te worden of, er al of niet sexue-le voorlichting op school gegeven dient te worden 4. Sluiting^van de avond door de voorzitter. Het oudercomité attendeert hierbij reeds op de belangrijkheid van deze avond en verzoekt de ouders deze avond vrij te houden, erop vertrouwende dat van ieder gezin - zo enigzins mogelijk - zowel de vader als de moeder aanwezig zal kunnen zijn. Hartelijk dank aan de C.N.V. voor outvancrc"" fruitmark. Nellie Foels. Hartelijk dank aan Prins Gerrit en Raad van XI voor ontvangen fruitmand Toon van Tilburg.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1969 | | pagina 2