S. V. IJsselsteyn Belangrijk TOTO-nieuws Belangrijk Met ingang van toto 28, dd. 22-2^3 februari a.s, is er een nieuwe wijze van prijsnelden. Ter- vereenvoudiging van de werkzaamheden op het bureau van de Sporttoto dienen van toto 28 af prijsneldingen uit sluitend. te geschieden door niddol van speciale groene prijsneldings- kaarten. In de loop van deze week hebt U een strooibiljet ontvangen, waarop aan dd achterkant hiervan een voorbeeld van zo'n neldingskaart is afgedrukt. Wat noet U in het vervolg dus doen, als U prijs hebt Meldt U zich dan zo spoedig mogelijk bij W. Verschuuren, lovinckplein Ib dan ontvangt U daar een prijsneldingskaartl Doe nee aan de sporttoto11!H M In totaal zijn er in IJsselsteyn in dit seizoen reeds 33 winnaars geweest net een prijzenbedrag van ruin 1300t Uw kans op een grote of-ninder grote prijs is dit jaar aanzienlijk gestegen. En U steunt door het poolen in grote nate ook nog S. V. IJsselsteyn. Nieuwe deelnemers kunnen zich nog steeds op geven. Yeel succes..... poolers i I 111 i 11 Zondag, 23 februari: IJsselsteyn - de Molenwiekers 2.30 uur- L. Verlinden, de Molenwiekers 2-IJsselsteyn 2 2.30 uur-W. Achten. Leunen 2-IJsselsteyn 3 2 uur-Th. Willensen Opn.Zeer waarschijnlijk zal het progranna wel afgelst worden? Zaterdag, 22 februari: Zaterdag,a.s..gaat de jeugdconpetitie feitelijk weer draaien. De navolgende wedstrijden waren vastgesteld: IJsselsteyn B 1-Venray B 2 en IJsselsteyn B 2-Venray B 6. Vanwege de weersomstandigheden en de daaruit voortvloeiende terrein gesteldheid kunnen we nu reeds mededelen dat deze wedstrijden niet door zullen gaan. Reeds eerder hebben we medegedeeld, dat we in de week na Carnaval zouden starten net de training der B C-jeugd. Door de weersomstan digheden hebben we besloten on de aanvang der B C-training èèn week uit te stellen. We beginnen dus net de training voor de C-jeugd op naandag, 3 maart en voor de B-jeugd op dinsdag, 4 maart. Beide avon den beginnen om 7 uur precies. COUMANS KOHFEKTIE IND. N.V. Heuvelstraat 11, Deurne (tel. 04-930 - 2307) vraagt modinettes Wij produceren damesmantels en costuums van het betere genre merkproduct: Da maestro de lus:e, Topline. Wij bieden voor all round krachten een hoog salaris. Ook meisjes beneden de 15 jaar en ouder kunnen bij ons terecht en kunnen een opleiding krijgen met direct een C.A.O. loon. aanmelding bij de bedrijfsleider B. Spoelstra of tel. afspraak voor een bezoek thuis (na 6 uur tel. 3789) U WORDT THUIS OPGEHAALD.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1969 | | pagina 2