KORFBALCLUB Na een lange rustpoze gaan we weer met frisse moed van start met onze trainingen. We hopen dat elk lid zijn medewerking zal geven om de 2e competitiehelft vlot te laten verlopen met het vooruitzicht op de eventueel te behalen kampioenschappen. De trainingen zijn zowel voor aspiranten junioren en senioren op dezelfde dagen en uren als de afgelopen competitiehelft, Er zal streng clo hand aan worden gehouden aan diegenen die de training zonöog'geXdige redenon verzuimen. Dus leden denken jullie ook een beetje aan de B. T. W. Bezoekt Training Wekelijks. Hier volgen de data waarop de trainingen beginnens aspiranten woensdag 26 februari 5 junioren en senioren vrijdag 28 februari. TOERITOODON-NIEWS 9 Februari a.s. is er eer. Micro-Korfbaltoernooi in de sporthal in Liessel. Van onze kant wordt hieraan deelgenomen door de JUNIOREN 3. Het toernooi begint om 12 uur en eindigt om 5 uur. We vertrekken om 11 uur. Denk aan een rokje, een witte trui, witte sportkousen en (zuivere) gymschoenen. Deze kleding wordt in de sporthal gewenst. Hier volgt de opstelling van diegenen die aan het toernooi deel moeten nomen 2 Wo Arts J. van der Leeuw M. Lemmen C. van Ass L, van Asten M. Stevens Tr. Stevens D. Hendriks Tr. Claessens T. Arts R„ Willems N. Peeters. Wij hepen dat jullie allemaal op 9 februari aanwezig zullen zijn. Indien je niet mee kunt, moet je je onmiddellijk afmelden bij M, van der Leeuw, Tel. 505» We wensen jullie veel succes en een grote beker. Boerenbond, BezorgdienstHet komt de laatste tijd herhaaldelijk voor dat men gezakte mengvoeders weer op een andere dag bezorgd wil hebben dan op de dag waarop de route gepland is_. Volgens besluit van de alg vergadering zal hierop een vrachttoeslag in rekening worden gebracht van 5-per vracht indien deze minder is dan 4000 kg. Deze maatregel is door ons zeer soepel toe gepast, maar gezien het grote aantal afwijkende bestellingen zi§n wij ons genoodzaakt om hieraan vanaf heden streng de hand aan te houden. Ter verduidelijking laten wij hieronder nog eens de routes en dagen volgen waarop deze gereden worden:

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1969 | | pagina 3