boerenleenbank OJLïJLlLÏÏJk: VANDAAG, 2§ januari 1969, is het 25 jaar geleden dat de Boeren leenbank te ÏJsselsteyn werd opgericht. Op 2d januari 194-4 waren in café Keijsers 18 aspirant-leden aanwezig en werd de Coöpera tieve Boerenleenbank G.A. gevestigd te IJsselsteyn bij notariële akte ten overstaan van Notaris Holtus te Horst verleden en door deze 18 aspirant-leden ondertekend. Bij gelegenheid van dit 25-jarig jubileum zal er op ZQNDAG_26_j_an0 a.s. de hoogmis worden opgedragen voor de_levende__en_overleden leden van onzo"~boerenleenbank. lii' verband met do jaarwerkzaamheden zal de officiële herdenking van dit jubileum echter worden uitgesteld tot eind februari. Het feestprogramma omvat dan het volgende voorlopige programma; "Woensdag 26 febr. Om 3-00 uur n.m. herdenkingsbijeenkomst voor genodigden. Van 7 tot 9 uur n,m. receptie in het Gemeenschaps huis, Donderdag 27 en vrijdag 28 februari; Avonden voor de leden en verdere genodigden met echtgenoten. Deze avonden beginnen om 7 uur, waarna koffietafel en vervolgens cabaret» Vanwege het grote aantal uit te nodigen personen hebben we twee avonden moeten nemen en op één van deze avonden worden de genodigden verwacht. Nadere uitnodigingen voor deze diverse avonden zullen nog worden verzonden, maar wij maken de verenigingen er reeds nu op attent om op 26, 27 en 28 februari hiermdde met eventuele vergaderingen reke ning te houden. ZONDAG, 26 januari a.s. verwachten wij do leden zoveel mogelijk in de hoogmis, die dan voor de bank zal worden gecelebreerd. RENTEBIJSCHRIJVING De balanswerkzaamheden zijn weer zover gevorderd dat we U in de gele genheid kunnen stellen om do rente per 31 dec.1968 te laten bijschrij ven op de spaar- deposito- en voorschotboekjes. Van ieder gezin kan één persoon komen met de spaarboekjes val alle gezinsleden. Om een en ander zo gelijkmatig mogelijk te laten verlopen, willen we vragen om te komen volgons hot onderstaande rooster. Mocht echtef op de U aangewezen dag niet kunnen dan kunt U gerust op een andere dag in de komende week komen. Do uren en dagen waarop U wordt verwacht zijn als volgt; MAANDAG 27 januari; van 9-12 en 1 - A uur, de letters A t/m I DINSDAG 28 januari: van 9 - 12 en 1 - 4 uur, de letters J t/rn N WOENSDAG 29 januari: van 9-12 en 1 - 4 uur, de letters 0 t/m V DONDERDAG: 30 jan. van 9 - 12 en 1 - 4 uur, de letters W t/m Z. Op donderdag zien we graag zoveel mogelijk degenen die op de hun aan gegeven dag niet kunnen. Voor Uw medewerking zoggen wij U reeds bij voorbaat hartelijk dank, terwijl we U verder dank zeggen voor de medewerking in de afgelopen weken om de balanswerkzaamheden zo spepel mogelijk te doen verlopen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1969 | | pagina 5