KORFBALCLUB Uitslagen van de wedstrijden van afgelopen zaterdag en zondag-s - de Korf A 0-6 - R.K.S.V. B 0-3 - JU. O.S. asp. 1 2-3 - K. C.H.B. I 3-0 R.K.S.V. A Blauw-Rit A R.K. S. Y. asp. 1 R.K.S.V. I De. te spelen wedstrijden voor a.s. zaterdag zijn R.K.S.V. A R.K.S.V, C Aanvang 3 uur Aanvang 2 uur - de Merels A Olympia C De opstellingen van deze wedstrijden zijn als volgt R.K.S.V. A. R. Poels M. Klomp I. van der Leeuw R. Janssen M. Hellegers M. Smeets A, Philipsen A. Janssen Res. Tr. Rooyakkers. R.K.S.V. C. C. Arts E. Vogels L. Keysers I. van Ass Res. I. Claessens. M. Stiphout W. Lommen M. Swinkels L. Heidens N. Pe eters M. Swink&ls E. van Haperen G. van Lijck H. van der Leeuw S. Claessens H. Hendriks T. Claessens Het kan zijn dat de aanvang van de wedstrijden veranderd wordt. Lit zal echter op de training worden medegedeeld. N.b. Groep I,(meer gevorderden). Zaterdag 21 december a.s. houdt de korfbalclub een dansavond met de After Eive in Zaai Bos. Houd. U deze avond ook vrij? Ponyclubzon£ag q December j.l. werd door de- ponyclub een frietrit gereden met de volgende resultaten: Groep II. 1M. Luyks 2. G. Kengen 3. A. Buisse 4. B. Klomp 5. M. Rooyackers 6. M. Baltissen 7. V. Arts 8. Jac. Bos 9. M.Teunissen laarvan Jac.Bos en M.Teunissen lie ten zien wat er in enkele lessen reeds kan worden gepresteerd. Hartelijk dank aan het bestuur en ruiters van de Ruiterclub voor hun hulp en samenwerking. Lank aan Mevr. Rooyackers en Mevr.Baltissen vom hun zorg voor de inwendige mens. Een prachtige dag waar heel veel leerstof in zat. bestuur. 1 MKIomp 2. M. Lerikx 3. M. Poels 4. G. -Claessens 5. M. de W-it 6. R. Janssen 7. S. Janssen 8. H. Claessen 9. M. Bos

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1968 | | pagina 3