KOEPEL CLUB. Uitslagen van öe wedstrijden van afgelopen zaterdag en zondag: R.K,S,.V. A M.K.V. *A R.K.S.V. C 1.0.T. II le te spelen R.K.S.V. A R.K.S.V. B Blue Stars B - SRI.CA A - R.K.S.V. B - Fiducia A - R.K.S.V. I wedstrijden voor a.s - Blue Stars A - Blauw-wit A - R.K.S.V. C O - 1 0-7 O - 1 2-3 zaterdag en zondag zijn Aanvang 4 uur Aanvang 3 uur Aanvang 3 uur- Vertrek 2.15 uur le opstellingen van deze wedstrijden zijn als volgt: R.K.S.V. A. R. Poels M. Klamp 1. van der Leeuw R. Janssen R.K.S.V. B T. Arts W. Arts 0» van Ass Tr, Stevens R.K.S.V. C C. Arts I. van Ass L. Keysers E. Vogels M. Hellegers M. Smeets A. Philipsen A. Janssen r). Hendriks Tr. Rooyakkers J. van der Leeuw R. Willems K. Stiphout W. Lemmen L. Heidens I. Claessens N. Peeters E. van Haperen M. Swinkels G-. van jjijck M. Stevens Tr Claessens T, Kustors M. Lemmen H. van der Leeuw E. Claessens H. Hendriks T. Claessens le te spelen wed. sir ij" vóór a.s. zondag is: R.K.S.V. I de Merels I Aanvang 12 uur le opstelling van deze wedstrijd is als volgt I. Stevens W. Arts F. Heidens M. Stiphout Res. J. van der Leeuw A. Hendriks G-. Keysers T. van Asten M. Arts L. Vergeldt M. Jenneskens J. Swinkels L. van Asten A.s. zaterdag is de Sint-Nicolaasmiölag voor öe aspiranten van onze vereniging. Wij hopen dan ook dat alle aspiranten aanwezig zullen zijn. Sint en "beide pieten wachten op jullie. le middag "begint om half drie in Zaal Bos en......... er wacht jullie een leuke verrassing. s'Avonds is de Sint-Nicolaasavonö voor de junioren en senioren. Hebben jullie allemaal aan de pakjes gedacht, legenen die het pakje nog niet ingeleverd hebben, moeien dit voor vrijdagavond doen bij Gerry Keysers. le avond, begint om half acht en ook daar zal de Sint aanwezig zijn. Het wordt een gezellige avond, met

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1968 | | pagina 4