KORFBALCLUB. Uitslagen van de wedstrijden van afgelopen zaterdag en zonöaj R.K.S.V. B - R.K.S.V. C 8-0 de Merels II - R.K.S.V, I 0-1 Le te spelen wedstrijden voor a,s. zaterdag zijn Fiducia A - R.K.S.V. B R.K.S.V. C De Groentjes I Thlo Blue Stars B R.K.S.V. asp. I Aanvang 4 uur Vertrek 3-30 uur Aanvang 4 uur Aanvang 4 uur Vertrek 3.15 uur De opstellingen van deze wedstrijden zijn als volgt? R.K.S.V. B. W. Arts J. van der Leeuw T. Arts Tr. Rooyakkers C. van Ass D. Hendriks Tr. Stevens R. Willems Tr. Claessens M, Stevens M. Lemmen L. van Asten Res., t R. Janssen en R. Poels R.K.S.V. C. C. Arts I. van Ass L. Keysers E, Vogels A. Janssen L. Heidens L. Janssen M. Stiphout H. van der Leeuw W. Lemmen M. Swinkels Th. Kusters Res.: E, Claessens en Th. Stevens R.K.S.V. asp. I. N. Sanders L. Hendriks I. Claessens E. Fleurkens L., van Ooi Fr. Rooyakkers M. Baltissen T, Claessens Res.: N. Grienen en L. van rijck De te spelen wedstrijd voor a.s. zondag is R.K.S.V. I - The Blue Stars I De opstelling is als volgt: I. Stevens G. Keysers W. Arts L. van Asten F. Heidens T. van Asten M, Stiphout M. Arts Res. A. Hendriks. J. L. 0. Aanvang 12 uur Jenneskens Swinkels Vergeldt Potten Nogmaals dringen wij er "bij alle leden op aan, dat ze zich een kwartier voor de aanvang van elke wedstrijd op het veld bevinden. Ook diegenen, die opgesteld staan voor een uitwedstrijd, moeten op tijd aanwezig zijn. Het komt de laatste tijd nog al vaak voor, dat sommige leden op het nippertje aankomen. Laten we op jullie kunnen rekenen en kom voortaan op tijd!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1968 | | pagina 4