Vfln tÜïflSSEL'S 1° cr.c.om-■°.:l H0t wielcrcomité heeft reeds jaren middels een wielerronde en auto cross, cc-n kapitaal bijeengegaard voor de bouw van een nieuwe kerk. Nu deze nieuw bouw voorlopig niet zal doorgaan is op de deze weck gehouden vergadering van hc-t wielcrcomité besloten om thans een bijdrage te doen voor de verfraaiing van deze kerk, welke momenteel in uitvoering is. Namens het wielcrcomité zal in de kerk een nieuw altaar worden geplaatst in tra- vertein een soort marmer) uitgevoerd, alsmede de bekleding van de tabernakelop stand met travertcin en een kleine preekstoel (katheder) eveneens uitgevoerd in travertcin. Binnenkort zal het altaar reeds geplaatst kunnen worden, terwijl de overige onder delen daarna hun beslag zullen krijgen. Een en ander zal worden uitgevoerd door de Fa. Laticrs in Bclfeld. Actie nieu we pakken Carnavalsvereniging. - iDe opbrengst van de huis aan huis actie afgelopen zaterdag bracht de mooie som op van f.832.25. Namens de carnavalsvereni ging dankt het actie-comité alle gevers, voor do bijdrage voor dit doel gedaan. Na binnenkomst van nog enkele giften en bijdragen van verenigingen, is de stand op dit moment f.1082.25, en hiermede is de helft van hot benodigde kapitaal be reikt. De eigen bijdrage van de leden van de Raad van Elf wordt dan echter wel erg groot, zodat nog via andere acties dit bedrag verhoogd zal worden. Mochten er nog inwoners van IJssclsteyn zijn, die menen dat er nog een bijdrage voor dit doel af kan (b.v. jongeren die met de huis aan huis actie niet werden bereikt) dan wo- ecn enveloppe met inhoud in de brievenbus van de vorst W. Koonings, met vermcldii.0 "Actie pak", gaarne in dank aanvaardt. Eventueel kunt U ook storten op de spaarrekening van de Carnavalsvereniging bij de Boerenleenbank. KIaproqscomitSaterdag en Zondag zal do huis aan huis collecte van de Klaproos actie worden gehouden. SUPER Vcrs_vlccs_aanbicdingen: Dit weekend: 50° gram KLAPSTUK voor f.1.98 500 MAGER VARKENSVLEES voor f.3.89 Dinsdag: 300 HACHE-VLEES voor f.1.80 Woensdag; 500 GEHAKT voor f.1.89 Donderdag: 500 SPEKLAPPEN voer f.1.89 Vers uit de bakkerij: 6 cakejes voor 98 cent. Beliefd aanbevelend, Jan van Gassel. Beleefd aanbevolen^ Kiemremmingsmiddel voor aardappelen, Prachtige strooikokersvoor 250 kg. ao.rdappolcn, a f. 1.50 5 kg. verpakking voor 2500 kg. aardappelen, a f.1.25 per kg. Verder verschillende maten PLASTIC, van 0.1 dik. 6 m. breed a f.75*per rol van 50 meter, en por meter f.1.50 8 m. breed a f.9^.30 50 meter, en per meter f.2. 10 m. breed a f.113.59 50 meter, en per meter f.2.50 Verder nog verschillende andere maten witte plastic tot 0.2 dik. Verder nog het nieuwe ontsmettingsmiddel voor varkens, pluimvee en kalveren, Met Farmquat, vernevelen met de nieuwe vcrnevólaar Champ Togger. Alles uit voorraad leverbaar. Wij geven gaarne verder alle inlichtingen omtrent deze Farmquat en Vcrnevólaar. J.H. CLAESSENS, Heidsepeclweg 20, tel. OV?85 - 280.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1968 | | pagina 2