KORFBALCLUB Uit.olagen van do wedstrijden van afgelopen zaterdag; R.K.S.V. 3 - THE BLUE STABS B 17-0 R.K.S.V. A - D.O.S. A 0-3 Do te spelen wedstrijden voor a.s. zaterdag zijn; R.K.S.V. B - R.K.S.V. C Aanvang 4 uur ERICA A R.K.S.VA Aanvang 4 uur Vertrek 3*13 uur De opstellingen van deze wedstrijden zijn als volgt; R.K.S.VB. \I. Arts T. Arts Tr. Stevens C. van Ass R.K.S.V. C. I. van Ass L. Keysers C. Arts L. Vogels Res. N. Sanders R«K.S.VA R. Janssen M. Poels J. Gommers T. Kusters Res. L. van Dijck. J. van der Leeuw D. Hendriks R. Willems Tr. Rooyakkers L. Heidens M. Stiphout M. Swinkels H. Hendriks M. Klomp A. Philipsen M. Smeets A. Janssen De te spelen wedstrijd voor a.s, zondag is; MELDERSLO II - R.K.S.V. I M. Stevens M. Lemmen L. van Asten Tr. Claessens H. van der Leeuw E. Claessens Th. Kusfers I. Claessens G. van Dijok N. Peeters Evan Haperen W. Lemmen Aanvang 12 uur Vertrek 11.15 uur De opstelling is als volgt; I. Stevens V/. Arts M. Stiphout P. Heidens A. Hendriks T. van Asten M. Arts G. Keysers M. Jennebkens L. Vergeldt Tr* Stevens J. Swinkels Res, Tr. Claessens Komende 2 weken zal de Korfbalclub, namens de Nederlandse Invalidenbond bij U langs komen voor de jaarlijkse St. Nicolaasactie t.l.v. de Invaliden. Door het raden van poppennamen kunt Uw bijdrage geven aan deze aktie Er zijn hiervoor een aantal prachtige poppen beschikbaar gesteld. Steunt U onze invaliden ook? Het Bestuur van de Nederlandse Invalidenbond zal V er zeer erkentelijk voor zijn.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1968 | | pagina 4